(ВРОЦЛАВ) Міжнародний Університет Логістики і Транспорту - Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu

Міжнародний університет логістики і транспорту — був заснований у 2001 році за ініціативою Асоціації зі створення об'єднаного логістичного центру м. Вроцлав, Вроцлавською економічною академією, Вроцлавським політехнічним університетом, Виконавчим комітетом Нижньої Силезії, Муніципалітетом міста Вроцлав.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВЦІНИ (ПО 4950 ГРН З ОСОБИ). Подавайте документи на вступ разом із другом до 28.02.2019 та отримайте послуги UP-STUDY за півціни! Дізнатися як зареєструватися →

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 3490 ГРН. Отримайте документ про зарахування без жодних додаткових послуг компанії. Більше про акцію "Швидкий вступ 3490 грн" →

ВИГРАЙТЕ 1 ІЗ 5 СТИПЕНДІЙ У ЦЬОМУ ВНЗ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬ 50% РІЧНОЇ ВАРТОСТІ! Всі абутурієнти, які вступають на осінь 2019, автоматично стають учасниками конкурсу. Дізнатися як зареєструватися →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Транспорт

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Бакалавр
Мова викладання: Англійська

Logistics studies

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інженер
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Будівництво

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Інженер
Мова викладання: Англійська

Logistics studies

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Логістика

Термін навчання: 1.5 р. (3 сем.)

Магістр
Мова викладання: Англійська

Logistics studies

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 2001
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 95%
  • Працевлаштування - 9 з 10 випускників
  • Кількість студентів - 2 000
  • Кількість іноземних студентів - близько 150
  • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (2 місяці) - 150 євро
  • Практика під час навчання - від 3 євро/година (оплачує навчання)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2018/19 рік

Університет заснований в 2001 році за ініціативою Асоціації зі створення об'єднаного логістичного центру м. Вроцлав спільно з: Групою бізнес-шкіл ESIDEC, м. Метц (Ecole Supérieure Internationale de Commerce); Вроцлавською економічною академією; Вроцлавським політехнічним університетом; Виконавчим комітетом Нижньої Силезії; Муніципалітетом м. Вроцлав.

Створення університету було зумовлене відсутністю в Польщі ВНЗ, що готує фахівців за фахом логіст, у той час як економіка країни гостро потребувала таких кадрів. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ - «Навчання менеджерів, підготовлених до управління сучасними логістичними процесами, готових до роботи в умовах всеосяжної інтеграції об'єднаної Європи». З точки зору університету, запорукою успішної реалізації цієї місії є створення відповідної програми навчання, запрошення кращих викладачів, а також тісна співпраця зі сторонніми організаціями та підприємствами. Завдяки співпраці з стратегічним партнером - групою ESIDEC, програма навчання університету гарантує отримання знань і навичок європейського рівня в галузі логістики, транспортувань і експедиції.

МУЛіТ спільно з французьким ESIDEC відзначений нагородою Прем'єр-міністра Франції Жана-П'єра Раффарена. Нагорода особливо цінна тим, що була завойована в суперництві з 92-ма учасниками конкурсу зі всього світу. Впродовж багатьох років ВНЗ є лауреатом сертифікату "Престижний ВНЗ", присуджуваного Академічним інформаційним центром.


UP-STUDY Програма №1 серед 4-ох рейтингових університетів Польщі у 2013 році

Cтудентське життя

Студенти Університету мають можливість пройти стажування у місцевих та міжнародних компаніях. Більше того, завдяки програмі співробітництва, після закінчення другого курсу студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція.

При університеті є можливість пройти мовні курси польської мови тривалістю 2 місяці. В програму будуть входити відвідування музеїв, театрів та ін. Зареєструватися на курс польської мови у Міжнародному університеті логістики і транспорту можна під час співбесіди на Програму UP-STUDY "Навчання в Польщі"

Подальше працевлаштування

Університет надає можливість кращим студентам навчатися безкоштовно за Програмою "Дуальне навчання". Дана програма дозволяє протягом тижня 3 дні навчатися, 2 дні працювати у Партнера ВНЗ. За даною програмою компанія повністю покриває річну оплату навчання.

Бюро кар'єри - з самого початку свого існування діє в напрямку активізації студентів та їх професійного вдосконалення, займається пошуком , організацією студентських практик та стажувань. Так само Бюро займається пошуком роботи для своїх студентів. Однією з цілей Бюро є створення постійної співпраці між студентами і ВНЗ.

 

 Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

Дмитро Мармура
Керівник міжнародного відділу університету Логістики

Программа UP-STUDY является стратегическим партнером Международного Университета Логистики и Транспорта во Вроцлаве. Мы рекомендуем UP-STUDY как перспективного и ответственного партнера нашего университета, добросовестно относящегося к процессу подготовки документов к поступлению и репрезентации наших интересов на территории Украины