(ВАРШАВА) Університет дизайну - School Of Form

School of Form є нещодавно відкритим міжнародним вищим навчальним закладом проектування, що швидко очолив передові світові рейтинги університетів дизайну. SOF знаходиться в Познані, в Польщі. Навчання триває чотири роки, а випускникам присвоюється кваліфікація (ступінь) «бакалавр» SWPS.

ВАЖЛИВО! При вступі у даний ВНЗ акції не діють. Вартість вступу на осінь 2020 — 499 євро.

Переглянути ціни на спеціальності

Інженер
Мова викладання: Польська

Проектування комунікації

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Дизайн одягу

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Дизайн середовища проживання людини

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Промисловий дизайн

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Інженер
Мова викладання: Англійська

Product design

Термін навчання: 3,5 р. (7 сем.)

Інформація про університет

 • Рік заснування - 2011
 • Кількість студентів - 600
 • Працевлаштування - 10 із 10
 • Термін навчання - 4 роки (7 семестрів навчальних + 1 наукова робота)
 • Навчальний рік - 9 місяців
 • Вартість навчання польською: 12 000 злотих
 • Вартість навчання англійської: 5 800 євро
 • Стипендія - так
 • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один місяць) - 1000 PLN
 • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →  ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

School of Form – це молодий, навчальний заклад, який розвивається швидкими темпами і якому немає аналогів в Європі. Випускники Школи Форм будуть проектувати для групи VOX, Skoda, Stattdecor IKEA та інших відомих брендів. School of Form - це міжнародний дизайнерський університет, що знаходиться у Познані. Навчання триває чотири роки, а після його завершення випускникам присвоюється ступінь бакалавра Університету Соціальної Психології та Гуманітарних Наук SWPS за спеціальністю «Дизайн». Унікальна авторська програма навчання, що поєднує в собі елементи дизайнерської і гуманітарної освіти , була розроблена колективом експертів під керівництвом Лідевіі Еделькорт, стратегічного директора і наставника School of Form.

Дизайн є одним з напрямків, який був впроваджений на замовлення Міністерства науки та вищої освіти Польщі. Це означає, що в Польщі немає випускників цього напрямок, і польська економіка має потребу в них для подальшого розвитку. Для молодих дизайнерів пропонують цікаві можливості для працевлаштування після закінчення навчального закладу, як у Польщі, так і за кордоном.

Спеціалісти UP-STUDY дають рекомендації, щодо правильної побудови портфоліо. Наш досвід є безцінним.


Стаття про School Of Form

 Стаття про School of Form →

 

Cтудентське життя

Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих дидактичних фахівців, а також користуються визнанням вітчизняних і зарубіжних проектувальників-практиків. Є в розпорядженні чудово обладнані фотографічні, кінознімальні і поліграфічні лабораторії, доступ до новітніх технологій і програмного забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна та пошивна майстерні. Завдяки співпраці з багатьма визнаними фірмами, надаємо можливість стажування та проходження практики відповідно до обраної спеціалізацією.

School of Form розрахована на тих, кому не вистачає традиційних методів навчання творчим професіям. Вона підходить тим, хто знає, що дизайн змінює якість життя, що він важливий і корисний для суспільства. Студенти навчаються під керівництвом кваліфікованих педагогів і користуються визнанням вітчизняних і зарубіжних дизайнерів-практиків. 
Студентам доступні прекрасно обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, новітня комп'ютерна техніка та програмне забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і швейна майстерні. Студентам доступні прекрасно обладнані фотографічні, кінознімальні та поліграфічні лабораторії, новітня комп'ютерна техніка та програмне забезпечення, а також столярна, слюсарна, керамічна і швейна майстерні.

Подальше працевлаштування

School of Form навчає проектувальників майбутнього - креативних і всебічно освічених, вразливих як в художньому, так і в суспільному відношенні. Ми віримо, що поєднання проектного освіти з гуманітарним є відповіддю на проблеми сучасності. Проектувальник майбутнього повинен розуміти суспільні процеси, слідувати за науковими відкриттями, володіти знанням нових технологій. Спонукаємо студентів до сміливих пошуків, до створення нових ідей, стратегій, до творчого мислення. Першочергове завдання School of From - сприяння всебічному розвитку особистості, креативності та вмінню концептуального мислення. Наші студенти будуть підготовлені до працевлаштування в різних сферах і галузях проектного середовища.

Завдяки співпраці з відомими фірмами (такими як "Skoda") університет надає можливість стажування та проходження практики відповідно до обраної спеціалізації у провідних компаніях світу.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

Михайло Пришляк
Міжнародний відділ SOF

Програма UP-STUDY надає найкращі поради та пропозиції студентам, для того щоб вони змогли швидко призвичаїтися до життя та навчання за кордоном. Тому студенти сміло та успішно розпочинають навчання в SOF. Ми рекомендуємо Програму UP-STUDY