(ЛЮБЛІН) Університет Бізнесу та Управління - Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні є одним із найкращих університетів-партнерів програми UP-STUDY: висока якість освіти, широкий вибір спеціальностей, і все це за ціною від 700 євро/рік. Університет пропонує європейський диплом та високий рівень кваліфікації.

ВСТУПАЙТЕ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 7990 ГРН ( 499 ЄВРО ). Подавайте документи по акції до 31.10 та отримайте Пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" майже вдвіче дешевше. Дізнатися як зареєструватися →

СЕРТИФІКОВАНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ A2-B1 У 25+ МІСТАХ УКРАЇНИ. Реєструйтеся сьогодні та отримуйте курс безкоштовно! Вартість: 0 грн/міс  900 грн/міс Дізнатися як зареєструватися →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Адміністрація

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Журналістика

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Фінанси та бухгалтерський облік

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Соціологія

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Міжнародні відносини

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Менеджмент та управління

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інженер
Мова викладання: Польська

Архітектура та містобудування

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Просторова економіка

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Інформатика

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Транспорт

Термін навчання: 3.5 р. (7 сем.)

Магістр
Мова викладання: Польська

Соціологія

Термін навчання: 2 р. (4 сем.)

Інформація про університет

 • Рік заснування - 1998
 • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 81%
 • Працевлаштування - 7 з 10 випускників
 • Кількість студентів - 2 000
 • Кількість іноземних студентів - 100
 • ЄС залучених коштів - 22 000 000
 • Мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один місяць) - 1000 PLN
 • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2018/19 рік 

Інформація про університет WSPA Люблін

Університет Підприємництва та Адміністрації у Любліні є найкращим компромісом по відношенню до вартості українського навчання. Тут вивчають бакалаврів першого та другого ступенів, а також магістрів. Якщо ти молодий, креативний, прагнеш здобути якісну європейську освіту, але не маєш достатньо коштів, щоб навчатися у Варшаві - тоді ти на правильному шляху! Університет пропонує європейський диплом та високий рівень кваліфікації, сприятливу атмосферу для навчання та активне молодіжне студентське життя.

Університет відкриває свої двері для іноземних абітурієнтів, пропонує хороші умови навчання та високу якість отриманих знань, міжнародні зв'язки та контакти, гарну атмосферу співпраці студент – викладач. Місто Люблін радо прийме Тебе, як студента. Люблін – місто студентів та Твоїх нових можливостей. Жива атмосфера, хороший настрій де люди відкривають нові дороги майбутнього та життєвого досвіду. Люблін надихає стати справжнім професіоналом своєї справи.

UP-STUDY Програма №1 серед 4-ох рейтингових університетів Польщі у 2013 році

Cтудентське життя

Університет прагне, щоб умови для навчання були комфортними. Заняття відбуваються у модерному корпусі (власність ВШПА), площа якого займає понад 4,450 м2. В корпусі одночасно може навчатися 1,300 студентів. В корпусі знаходяться:

 • 2 аудиторії для 310 і 250 осіб, які можна поєднати разом на 560 місць
 • Лекційна аудиторія для 110 осіб
 • 2 лекційних зали для 72 осіб
 • 7 залів для проведення практичних занять
 • 8 комп’ютерних лабораторій

Подальше працевлаштування

При університеті діє відділ Кар'єри та Міжнародного обміну, діяльність якого спрямована на допомогу студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження практики та стажування, підготовці їх до майбутньої роботи. Усі студенти можуть скористатися його послугами та підібрати роботу по спеціальності. Проекти, що здійснює  Бюро Кар’єри і Міжнародного Обміну:

 • Euro Leonardo da Vinci проект ,,Foreign students At our University from A to Z” 2010-2013. Проект передбачає обмін досвідом в обсязі мобільності студентів, ознайомлення з системами прийому іноземних студентів в партнерських вузах та створення оптимальної системи обміну і знаряддів, які дають можливість кращого обслуговування іноземних студентів.
 • „Internalization of vocation education in WSPA” проект спрямований до дидактичних кадрів вузу, його метою є визначення шляху уміжнароднення ВШПА.
 • Chic & Ethic - „Шик і етика” (,,Szyk i Etyka”). Проект стосується моди і охорони навколишнього середовища. Його метою є пропагування рівноважного розвитку серед проектантів і кравців.
 • “Exchanging experience on managing teachers’ and trainers’ training” ВШПА приймала 10 осіб, що займаються освітою, з різних європейських держав.
 • Italian patterns of consultation and professional preparation to combat social exclusion Leonardo da Vinci: VETPRO – Обмін Досвідом “Italian patterns of consultation and professional preparation to combat social exclusion”- проект був спрямований до професійних консультантів з громадських установ, агентств та служб зайнятості.

   

  Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

Марія Мазур
Керівник міжнародного відділу WSPA

Программа UP-STUDY является официальным представителем Высшей Школы Предпринимательства и Администрации в Люблине. Мы рекомендуем UP-STUDY как надежного партнера для поступления в наш Вуз с территории Украины. Специалисты UP-STUDY на профессиональном уровне расскажут Вам про наш Вуз и подготовят Вас к поступлению в ВШПА