(ОЛЬШТИН) Ольштинський Університет - Olsztyńska Szkoła Wyższa

Ольштинський Університет (OSW) входить у Групу університетів VISTULA. OSW - це сучасне закрите академічне середовище західноєвропейського типу. Університет має власний гуртожиток на території, що дозволяє студентам отримувати якісні знання без сторонніх відволікаючих факторів. OSW входить у ТОП кращих університетів регіону.

У ДАНОМУ ВНЗ ДІЄ ЕКСКЛЮЗИВНА ЗНИЖКА 200 ЄВРО ДЛЯ УЧАСНИКІВ UP-STUDY. Вступайте разом із UP-STUDY у цей університет та оплачуйте навчання із суттєвою знижкою. Вартість навчання вказана зі знижкою.

ВСТУПАЙТЕ ІЗ ДРУГОМ ЗА ПІВ ЦІНИ - 4995 ГРН". Акція діє до 31.01. Кожен із двох друзів, оплачує лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено". Деталі →

ДЛЯ УЧНІВ 9-10 КЛАСІВ "ВСТУП НА ОСІНЬ 2021 ЛИШЕ 5000 ГРН" + Курс польської мови 4-8 місяців. Діє до 31.01. Вступайте до ВНЗ Польщі та отримайте за 5000 грн пакет із зарахування "Все включено". Деталі →

ОТРИМАЙТЕ ЗАРАХУВАННЯ У ЦЕЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗА 2990 ГРН. Акція "Швидкий вступ 2990" діє до 31.12. За оплачені гроші Ви отримуєте переклади та документ про зарахування від ВНЗ. Деталі →

ВИГРАЙТЕ 1 ІЗ 10 СТИПЕНДІЙ У ЦЬОМУ ВНЗ, ЯКІ ПОКРИВАЮТЬ 50% РІЧНОЇ ВАРТОСТІ! Всі абутурієнти, які вступають на осінь 2020, автоматично стають учасниками конкурсу. Дізнатися як зареєструватися →

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО 1 МІСЯЦЬ КУРСУ ПОЛЬСЬКОЇ ПРИ ДАНОМУ ВНЗ. Реєструйтеся сьогодні та гарантовано отримайте мовний курс у Польщі при ВНЗ. Зареєструватися на вступ →

Переглянути ціни на спеціальності

Бакалавр
Мова викладання: Польська

Фізіотерапія (неподільна магістратура)

Термін навчання: 5 р. (10 сем.)

Педагогіка

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Косметологія

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Фізичне виховання

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Адміністрація (у процесі відкриття)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Економіка (у процесі відкриття)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Фінанси (у процесі відкриття)

Термін навчання: 3 р. (6 сем.)

Інформація про університет

  • Рік заснування - 1997
  • Рейтинг серед ВНЗ Польщі - 80%
  • Працевлаштування - 9 з 10 випускників
  • Кількість випускників - 5000
  • Безкоштовний мовний курс перед навчанням у ВУЗі (один/ два місяці)
  • Оплачувана практика під час навчання - так (від 2 євро/година)
  • Супровід студентів UP-STUDY у Польщі - 3 роки.Детальніше →

ЗАВАНТАЖИТИ Перелік цін та спеціальностей на 2019/20 рік

Ольштинський університет є ексклюзивним партнером UP-STUDY в Україні. ВНЗ входить в групу університетів Академії Вістула (Польща), яка займає 5 місце в державному рейтингу "Perspektywy" по престижу навчального закладу і 1 місце в державному рейтингу "Uczelni Liderów" з найбільшим відсотком працевлаштованих студентів.
OSW є університетом гуманітарного спрямування. ВНЗ вузькопрофільний з основними напрямками: фізіотерапія,  косметологія, педагогіка та фізкультура. В університеті створені косметологічні лабораторії та салони краси, спортивно-реабілітаційний комплекс і науково-дослідна лабораторія фізіології, тренажерні зали та фітнес зали, а також стадіон, басейн і сауна. Завдяки цьому студенти мають можливість проходження практичних занять і відвідування спортивних секцій при університеті.
В університеті діють програми Erasmus і Erasmus +, які дозволяють студентам виїжджати за кордон на навчання та практики, дані програми фінансуються Європейськими фондами, тому студенти мають можливість отримувати стипендію при проходженні такої програми. 
Найбільш комфортним для студентів є наявність на території університету студентського гуртожитку. Його перевага не тільки в тому, що він знаходиться поруч з університетом, а також в низькій вартості проживання для студентів OSW.

Cтудентське життя

В Ольштинськом Університеті (OSW) є віддушина для кожного студента. Студенти мають можливість займатися в різних спортивних гуртках, таких як тейквандо, теніс, футбол, баскетбол, гімнастика, фітнес і інше. Для розвитку кожного цього виду спорту університет створив всі необхідні умови, завдяки цьому його студенти мають можливість на змаганнях отримувати золоті, срібні та бронзові медалі. Також кожен студент може реалізувати себе в громадських організаціях. Це можуть бути академічні організації, такі як організації пропаганди педагогічної думки і організація подій для дітей, а також студенти OSW тісно співпрацюють з волонтерськими організаціями Ольштина і відділенням Червоного Хреста. В університеті для кожного студента доступна психолого-педагогічна допомога абсолютно безкоштовно, що виділяє Ольштинський університет серед інших ВНЗ.

Подальше працевлаштування

При університеті діє організація "Бюро Кар'єр", яка є для студентів помічником починаючи від пошуку практик і стажувань, закінчуючи пошуком роботи. Бюро Кар'єр надає допомогу студентам в написанні резюме та супровідного листа, пошуку роботи та стажувань, організовує семінари і тренінги, які допомагають отримати студенту співбесіду, а в подальшому і роботу, допомагають прийняти участь в презентаціях компаній і робочих ярмарках. Для випускників позитивним є реалізація університетом проекту "Кар'єрні шляхи - компетентні на ринку праці", в рамках якого пропонуються індивідуальні професійні консультації, консультації та семінари з питань підприємництва та інше.

 

Натисніть, щоб заповнити вступну анкету ВУЗу

Dorota Słowakiewicz
OSW | Kierownik Dziekanatu

Udało się nam wypracować bardzo dobrą współpracę opartą na rzetelności, terminowości i wzajemnym szacunku. UP-STUDY pomaga kandydatom na studia w zawiłościach administracyjnych i sprawnie komunikuje się z Uczelnią.