Відгуки студентів про навчання в Польщі

Олександр Кривіцький

17 років, Красилів, Школа №5, Університет Логістики

У мене гарні враження про Програму. Завдяки Програмі "UP-STUDY" українські абітурієнти можуть отримати європейську освіту і мати гарне майбутнє. Представники Програми UP-STUDY добре знають свою роботу. Хочу побажати програмі розвиватися.

Анастасія Мошенська

Шпола, Школа №5, Університет Бізнесу (Люблін)

Мої враження про Програму хороші. Мої батьки, а також я, задоволені участю у Програмі UP-STUDY та підготовкою документів. Робота Програми є досить задовільною, недоліків та зауважень немає. Все цілком влаштовує.

Владислав Остапенко

Томашгород, Томашгородська школа-ліцей, Університет Психології (Варшава)

Я задоволений участю у Програмі UP-STUDY Навчання в Польщі. Я очікую отримати досить хороші знання навчаючись за цією програмою. Я вважаю, що завдяки Програмі UP-STUDY здобуду належні знання та роботу, а також вивчу польську мову. Я бажаю Програмі UP-STUDY та університету-партнеру (Університет Психології та Гуманітарних Наук у Варшаві), щоб вони досягли вершин і стали найкращими у Європі, адже світ потребує хороших навчальних закладів та освідчених людей, якіі принесуть світло в нові технології.

Дмитро Приходько

Радехів, Школа №3, Університет Логістики (Вроцлав)

Задоволений участю у Програмі UP-STUDY. Від навчання очікую одержати хороші знання, які допоможуть влаштуватися на роботу. Недоліків у Програмі не помітив, бажаю подальшого натхнення.

Анна Пасєка

Рокитне, Гімназія, Університет Бізнесу (Люблін)

Насправді, Програма UP-STUDY є дуже хорошою, всі деталі ретельно прораховані, наявний індивідуальний підхід до кожного абітурієнта. Від навчання я очікую здобуття якісної освіти та пошуку кращого життя. Важко, щось побажати програмі, у якій все продумано, проте те, було б не погано, як би абітурієнти мали змогу навчатися не лише в Польщі.

Том Гольдман

Косомольськ, Гімназія, Університет Бізнесу (Люблін)

Загалом я задоволений роботою Програми UP-STUDY. Майже все було добре, окрім малих термінів на оплату. Представники Програми досить докладно донесли до мене та моїх батьків всю потрібну інформацію.