Відгуки студентів про навчання в Польщі

Роман Манчук

Кельмінці, Кельменецький ліцей, Університет Логістики (Вроцлав)

Мені сподобалася мета Програми UP-STUDY Навчання в Польщі, її виконання і відношення до мене. Очікую всього найкращого від навчання у Польщі. Сама Програма подарувала мені шанс навчатися та подорожувати Польщею. Українці варті навчання за кордоном.

Катерина Бендерська

19 років, Сімферополь, Школа №43, Академія Вістула (Варшава)

Программа UP-STUDY дает возможность молодежи и талантливым людям развиваться. Очень рада, что выпала возможность в ней поучаствовать. Полностью довольна програмой и работой людей которые помогали мне. На вопросы которые возниками в процесе участися отвечали быстро. Хочу пожелать Вам дальнейшей успешной работы.

Алла Лисенко

Старокостянтинів, Гімназія №9, Академія Вістула (Варшава)

Коли я вперше почула про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі, до кінця не вірила, що взагалі таке можливо. Задоволена взагалі всім: організацією, підготовкою документів та ставленням до студентів. Раджу всім скористатися Програмою у майбутньому. Чесно кажучи, UP-STUDY мені дуже допомогла

Еміль Алзаманов

Славута, Школа №6, Академія Вістула (Варшава)

Враження про Програму UP-STUDY позитивні, сподівюся, що ще багато людей також звернуться до цієї програми, вона буде процвітати та отримувати багато абітурієнтів. Загалом усе добре, сподіваюся закінчити університет та працевляштуватися у Польщі. Бажаю Програмі UP-STUDY надалі працювати з такою щирістю, відданістю та розумінням.

Надія Колотило

Дніпропетровськ, Школа 31, Академія Вістула (Варшава)

UP-STUDY чудова програма, мене все влаштовує. Професійний підхід в роботі. Дуже вдячна за допомогу у підготовці документів. Все було ясно, чітко, вчасно і цікаво. Інформація в повному обсязі. Буду радити Програму UP-STUDY всім знайомим. Єдине зауваження, що найближчий офіс програми знаходиться далеко від мого міста.

Марія Цекот

Оженин-1, Школа №1, Академія Вістула (Варшава)

Повністю задоволена Програмою UP-STUDY: підготовкою документів, пірсональним підходом менеджера та організацією довезення на навчання. Я отримувала достатньо інформації від представників Програми. Надіюся отримати від навчання якомога більше! Дякую UP-STUDY за незабутні враження.