Відгуки студентів про навчання в Польщі

Анастасія Хрусь

19 років, немає, Харьков

Год назад я очень долго выбирала куда идти на учебу после школы, колебалась между киевским вузом и польским. Наконец решила поехать в Польшу, а в случае неудачи, перевелась бы в Украину. Сначала было откровенно сложно из-за языкового барьера. Но сегодня я успешно учусь в университете Вистулы в Варшаве, и в дом не собираюсь, ведь обучение хоть и не легкое, но перспективное, я рада что год назад я не побоялась сделала правильный выбор.

Анна Боришко

19 років, немає, немає

Я приїхала на навчання до SWPS Польща 2 роки тому, в цьому році планую приймати участь в програмі ERASMUS, що дає змогу студентам з закордону безкоштовно навчатися в Європі. Окрім того зараз я отримую стипендію університету за високі досягнення в навчанні. Мені подобається, що університет заохочує старанних студентів і в них є безліч можливостей для практики за кордоном

Sergij Warsaw

17 років, Poland, Warsaw

Після закінчення університету в Тернополі, я вирішив продовжити навчатися за кордоном за спеціальністю економіка. Серед усіх університетів мені найбільш сподобався польський університет Лазарського, що має високі рейтинги в Європі. Після першого семестру я переконався, що не помилився, адже система навчання досить цікава, сучасна, я можу вибирати предмети, що мене цікавлять. Для студентів є можливості працювати, практикуватися за кордоном, тому я думаю по завершенню університету їхати на стажування в Європу.

Настя Ярошевська

16 років, Київ,

Університет Вищої соціальної психології. В цьому році я вступила до СВПС, зараз навчаюсь на факультеті журналістики. Навчання поки що подобається. Особливо вражають аудиторі, приємні викладачі та цікаве викладання предметів. Враження від Польщі тільки позитивні, Варшава гарне місто,де рівень життя набагато вищий. І хоча я тільки розпочала вчитись, але вже планую залишитись тут.

Василь Стецюк

22 років, Львівська область, Львів

Після закінчення Львівської політехніки, вирішив продовжити освіту за кордоном. Вибрав Польщу, тому що до Львова це не набагато далі, ніж до Києва. Проте вчитися в Європі набагато якісніше і перспективніше. Вартість навчання дійсно рівна Україні. Різниця освіти в Україні і тут очевидна, це і сучасний підхід до викладання, і гарні модернізовані кампуси. Загалом вчитись подобається. Планів поки що не має, але можливості гарно реалізуватися тут впевнений що будуть.

Юрій Мелько

18 років, Львівська область, Радехів-city,

Будучи студентом Університету логістики та транспорту в першу чергу хочу розповісти по мої враження. Обрати цей ВУЗ порадили представники програми "Навчання в Польщі" від UP-STUDY. Мій вибір залежав в першу чергу від перспектив подальшого працевлаштування. Вже приїхавши на навчання я зрозумів, що не помилився, адже партнерами вузу є світові корпорації, які запрошують успішних випускників розпочати кар'єру саме в них. Університет перевиправдав мої сподівання, скажу відверто, маю щастя вчитись тут. Wroclaw the best!