Відгуки студентів про навчання в Польщі

Леся Кабанець

Сарни, Сарненська гімназія, Академія Вістула (Варшава)

Програма UP-STUDY залишила тільки хороші враження. По перше я завжди була проінформована про мої дії до вступу, як по телефону так і по імейлу. На мою думку, це головне бути у курсі всіх справ та бути повністю спокійним за своє майбутнє навчання. До Програми UP-STUDY Навчання в Польщі я не маю жодних зауважень та не помітила ніяких недоліків. Тому бажаю тільки продуктивної праці, довіри людей та процвітання програмі UP-STUDY.

Аліна Протасовицька

Сарни, Сарненська гімназія, Академія Вістула (Варшава)

Програмою UP-STUDY я цілком задоволена. Програма завжди зрозуміло пояснює та підтримує учаників. Бажаю Вам залучати більше студентів на навчання до Польщі.

Ілля Швець

Нетішин, Ліцей №3, Академія Вістула (Варшава)

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі у мене залишаються тільки позитивні, адже отримував від менеджерів чіткі та зрозумілі інструкції. Цілком задоволений персональним підходом менеджера. Особливо мені сподобалося те, що давали точні пояснення.

Юлія Даценюк

Остріг, Університет Психології (Варшава)

Я задоволена, що беру участь у Програмі UP-STUDY. Усе було просто та зрозуміло, так як до кожного було підібрано індивідуальний підхід. Під час участі у Програмі я не мада ніяких проблем, бажаю подальшого співпрацювання із Програмою.

Іван Банах

17 років, Красилів, Львівський ліцей, Університет Логістики (Вроцлав)

У мене чудові враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі. Я із задоволенням буду рекомендувати всім саме UP-STUDY. Мої очікування від Польщі, - це добре розпочати та закінчити навчання, знайти хорошу робуту, яка б мене задовільняла. Я задоволений усім, собливо персоналом UP-STUDY. 

Роман Пальченко

Попільня, Житомирський педагогічний ліцей, Академія Вістула (Варшава)

Враження про Програму UP-STUDY Навчання в Польщі позитивні. Швидко підготовлюють документи, вчасно інформують, інформативна забезпеченість щодо вибору університету, швидка підготовка документів та відкриття візи. Також, піклуються про довезення студентів на мовні курси та навчання.