Відгуки студентів про навчання в Польщі

Кирилл Князькин

Бершадь, Школа №2, Університет Логістики (Вроцлав)

Хочу поблагодарить польскую команду UP-SUPPORT за оперативное решение ежедневных непредвиденных ситуаций. С вами учиться в Польше спокойнее. Спасибо за то что вы есть и я рад что выбрал именно UP-STUDY!

Роксолана Заверуха

18 років, Хмільник, Школа №1, Університет WSPA (Люблін)

Мої враження про Програму UP-STUDY лише позитивні. Все було чудово організовано. Мені сподобався персональний підхід Програми під час підготовки документів, інформували про зміни в Університеті та прикордонних службах. Менеджери Програми завжди ввічливі та відповідальні. Я бажаю вам і надалі залишатися такими як ви є та допомагати знайти своє місце у житті студентам.

Тимур Чконія

Одеса, Академія Вістула (Варшава)

Все було дуже добре організовано. Я був здивований швидкістю та якістю роботи. Такаж я був задоволений щирим відношенням працівників UP-STUDY. Я дуже дякую цій організації за допомогу. Мене вразив привітний колектив. Дуже добре обслуговування. Моя пошана UP-STUDY.
Я бажаю UP-STUDY успіхів, щирого процвітання, кар’єрного росту, виконання мрій і досягнення цілей.

Тетяна Мартинова

Красилів, Школа спеціалізованого спрямування, Університет Бізнесу (Люблін)

Мені дуже подобається Програма UP-STUDY, і мої очікування від навчання теж дуже добрі. Я рада, що буду навчатися у Польщі. Адже саме тут можна здобути високоякісну освіту, а потім і хорошу роботу. Я хочу побажати Програмі UP-STUDY тільки того, щоб вона і надалі так добре працювала, мені все сподобалося, особливо підхід до роботи, ви дуже добре виконуєте свою роботу. Хочу побажати вам успіху.

Микола Микитюк

Велятино, Велятинска ЗОШ, Університет Логістики (Вроцлав)

Задоволенний, що прийняв участь у програмі. Сподобався індивідуальний підхід до кожного учасника.
Програма завжди зрозуміло пояснює і підтримує учасників. Вся робота проходила на професійному рівні. Цілком впевнений у професійності UP-STUDY. Впевнений у майбутньому попульрність програми зросте. Тільки хороші враження.

Дмитро Безпалько

Київ, Гімназія "Ерудит", Університет Логістики (Вроцлав)

Мені дуже сподобалось брати участь у UP-STUDY. Це захопливо та цікаво.
Моє враження про це радісне, а також я дуже радий, що приймав у цьому участь.