Внутрішні авіалінії Польщі. Чи можуть студенти польських ВНЗ дозволити собі перельоти з одного польського міста до іншого?

5/5 (2 Голосів)
Внутрішні авіалінії Польщі. Чи можуть студенти польських ВНЗ дозволити собі перельоти з одного польського міста до іншого? 5 0 5 2

Республіка Польща — індустріально розвинена європейська країна, яка постійно удосконалює свої закони, систему освіти та інші аспекти життя та діяльності країни, для людей, які проживають на її території. Саме тому, багато іноземців приїжджають до польських міст з метою отримання освіти, працевлаштування та проживання на тривалій основі. Не відстають від загального числа іноземців у Польщі й наші земляки, які шукають більш стабільного середовища проживання, що сприяє професійному та всебічному розвитку. Вступаючи до університетів РП, багато українців навіть не підозрюють про те, що крім навчальних перспектив, перед ними відкриється маса можливостей, що стосуються подорожей, нових знайомств та розширення горизонтів світогляду. Приїхавши, багато хто намагається познайомитися з польськими містами, вирушають у дорогу автобусами, але як же йдуть справи з перельотами всередині країни? Про це поговоримо у даній статті.

Чи реально студентам польських ВНЗ використовувати авіацію для подорожей Польщею?

Найбільш великими компаніями лоукостерами, які мають офіси у Польщі та здійснюють польоти майже в усі напрямки Європи, є Ryanair та Wizz air. Так, вони дійсно здатні запропонувати відвідати європейські країни за копійки, чим активно користуються студенти освітніх структур РП. Але чи можливо скористатися їх послугами, потребуючи перельоту всередині країни? Так. За останніми даними, Ryanair пропонує супердешеві квитки у напрямку зі столиці до Гданська з платою всього 20 злотих в обидва боки (близько 5 євро). Також є можливість відправитися таким шляхом до Вроцлава. До слова, шлях до Гданська відніме всього 55 хвилин. Фахівці UP-STUDY звертають Вашу увагу на те, що у вартість входить лише ручна поклажа стандартного розміру. Інші сервіси та послуги зажадають доплати.

Без сумнівів, подорожувати з допомогою авіаперельотів дуже швидко та зручно, але, на жаль, перелік маршрутів всередині країни вкрай обмежений.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Якому виду транспорту віддають перевагу польські студенти?

Природно, як і у будь-якій державі, у Польщі, всередині країни є можливість переміщатися всіма видами транспорту: поїздом, автобусом, автомобілем. Проте учні освітніх структур РП віддають перевагу автобусним переїздам, і на це є безліч причин:

  • дешеві квитки;

  • комфортні крісла;

  • підключення до Wi-Fi та можливість зарядити гаджети;

  • швидкість переміщення;

  • велика мережа маршрутних з'єднань;

  • зручний графік та можливість дістатися практично до будь-якої точки Польщі.

Найбільший перевізник «Flixbus» пропонує відправитися у не менш ніж 20 напрямків у РП, причому квитки стартують від 1 злотого. Simple Express має квитки з трохи вищою платою, але пропонує додатковий сервіс у вигляді безкоштовних напоїв. Також присутні й інші компанії, які дуже доступні та мають комфортні та безпечні салони, але не настільки розгалужену мережу маршрутів. У цьому випадку, плануючи подорож у певне місце, варто промоніторити відомі ресурси, тоді дорога обійдеться у чисто символічну плату та з найменшими витратами вдасться оглянути всю красу РП.

На закінчення, хочеться підкреслити, що студенти університетів Польщі із задоволенням використовують авіаперельоти для подорожі всередині країни, правда не так багато спрямувань, в які можна податися цим видом транспорту. Найбільш часто використовуються автобусні переїзди. Рідше поїзд, бо він виходить дуже дорого, а любителі нових знайомств віддають перевагу блаблакару та автостопу.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →