Як цікаво та з користю провести новорічні свята студенту у Польщі

5/5 (1 Голос)
Як цікаво та з користю провести новорічні свята студенту у Польщі 5 0 5 1

Щоб іноземному студенту провести канікули у Польщі з користю, не витрачати грошей на квитки на новорічні свята додому та зекономити батьківські кошти, є чудова можливість підзаробити на канікулах. А також, набратися сил та енергії на наступний семестр, весело провести час, адже наближаються довгоочікувані свята, відкривається сезон новорічних маскарадів із танцями, розіграшами та щедрими частуваннями! Про це та інше, маємо для Вас кілька цінних порад!

Новорічні свята: у Польщі чи в Україні?

Незабаром Новорічні свята, яких всі так чекають. А свята для студентів – це канікули, на яких є можливість відпочити перед екзаменами та набратися нових сил, щоб досягати поставлених перед собою цілей.

Напередодні новорічних свят у всіх студентів виникає питання: "де святкувати Сильвестра"? Так у Польщі називають Новий рік на честь римського єпископа, що переміг у далекому 314 р. страшного Левіафана. У новорічну ніч у Польщі галасливо й весело. Перед багатьма студентами виникає питання: як провести канікули? Звичайно, Ви можете вирушити додому, але у Вас є чудова можливість краще познайомитись з польською культурою, пізнати ментальність народу, провести незабутньо час, адже міста Польщі під час Новорічних свят перетворюються на справжню казку. Очі розбігаються від різноманіття ярмарок на Центральних площах у містах Польщі, які звуться Ринками. Що ж може розповісти краще про традиції та звичаї народу, як не свята, які єднають та допомагають адаптуватися у середовище іншої країни.

Студентське життя у іноземних студентів займає особливу нішу культури, наповнену цікавими подіями і різноманіттям. Університети Польщі мають студентське самоврядування, яке організовує різні заходи, дискотеки, поїздки (інколи в інші країни), екскурсії, пішохідні подорожі та інше. Також, викладачі у Польщі полюбляють святкувати із студентами в університеті Wigilia Bożego Narodzenia (Святвечір) на якому співають колядки, вітають студентів із святами та бажають успіхів у Новому році.

Робота чи відпочинок

Під час канікул у Польщі Ви можете гарно провести час, а також підзаробити кишенькові гроші на подарунки для своїх рідних та знайомих або вирушити у подорож. Якщо Ви активні і працьовиті, є можливість працевлаштуватись на час канікул, що допоможе Вам покрити більшу частину Ваших витрат на проживання та навчання. Представники компанії UP-STUDY Вам у цьому допоможуть. Головне - мати бажання. Крім фінансової вигоди, робота допоможе Вам швидше адаптуватися у середовищі нової для Вас країни, вдосконалити мову та познайомитися з новими людьми. Також Ви навчитесь цінувати гроші, які заробите власними зусиллями та здобудете досвід роботи в колективі.

Щодо відпочинку, то багато хто зі студентів проводить канікули у горах. У Польщі велика кількість гірських курортів, найвідомішим з яких є Закопане. Аби з користю провести час, Ви можете поєднати там відпочинок із навчанням у школі польської мови. Це місто ще називають зимовою столицею Польщі. Перед Вами стоїть безліч можливостей як провести канікули і кожна із них принесе Вам задоволення та масу позитивних вражень.

Польські та українські відділення Центру польської освіти UP-STUDY бажають Вам веселих новорічних свят!

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →