UP-STUDY NEWS: З грудня найбільша мережа кінотеатрів Польщі почала рекламувати Україну

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: З грудня найбільша мережа кінотеатрів Польщі почала рекламувати Україну 5 0 5 1

Ефективна співпраця Посольства України у Польській Республіці з провідними телекомпаніями цієї європейської країни призвела до того, що з 4 грудня 2019 та до 08.12 включно телеглядачі зможуть насолоджуватися роликом, котрий присвячено подорожам Україною. Заклик «Travel and Enjoy Ukraine Now» можна почути вже сьогодні у вечірній час на головних каналах групи TVN Polska, серед яких TVN 24 BiS, а також Travel Channel. Крім цього, одна з найбільших мереж кінотеатрів — «Helios», приєднавшись до ініціативи, почала демонструвати ролик перед кожним початком фільму. Встигніть насолодитися переглядом не тільки прем'єрних стрічок та мультиплікаційних продуктів, але і якісним промо про Україну.

«Подорожуй та насолоджуйся України вже зараз!!!». Любителі мережі кінотеатрів Геліос зможуть ознайомитися із закликом про Україну, відвідавши будь-який сінема у таких великих містах, як столиця Польщі — Варшава, столиця Силезії — Вроцлав, а також у двох з трьох міст Труймяста — Гданську та Гдині. Як раніше згадувалося, подібний проєкт стало можливим втілити завдяки співпраці Посольства України у РП з мережею Геліос. До того ж стало відомим, що підтримав ініціативу туристичний оператор JC Travel Ukraine, що надихає розробників проєкту.

Що стосується демонстрації ролика у сінема "Helios» у зазначених містах, це продовжиться до 19.12.

Таким чином, Посольство, яке виступає ініціатором програми, покладає надії на підвищення інтересу туристів до України. Керівники групи очікують, що проєкт допоможе зацікавити іноземців українськими 

пам'ятками, багатою історією та традиціями. Це, у свою чергу, дозволить отримати інвестиційні вливання в українську економіку. Мандрівники у будь-якому випадку залишаться у виграші, оскільки середньостатистичні ціни на продукти, житло та транспорт — нижче, ніж майже у кожній із країн Європи, водночас вдасться подружитися з корінними жителями, дізнавшись особливості конкретного регіону.

Приїжджайте до України та досліджуйте її!

Насолоджуйтеся Україною зараз!

Польща справді всіляко підтримує Україну, причому в різних аспектах. Нещодавно група українських військових, що складається з 12 осіб, змогла пройти реабілітацію. Також, РП активно виступає за продовження санкцій проти агресора.

Крім цього, відкриттям виставки архівних документів «Українсько-польські відносини у 1917-1921 рр: інституційна історія, етап створення» почалася у Studium Europy Wschodniej Варшавського університету Міжнародна наукова конференція, присвячена 100-річчю встановлення українсько-польських дипломатичних відносин.

Виставка створена у співпраці Міністерства закордонних справ України, Державної архівної служби України, Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Польського Інституту у Києві, Генеральної дирекції державних архівів Польщі та Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

Ще хотілося б відзначити, що польські бізнесмени бачать в Україні перспективи для розвитку бізнесу. Люблінські компанії стають помітнішими на українському ринку. Кароль Кубіца з Польського агентства з інвестицій та торгівлі у Києві у нещодавньому інтерв'ю зазначив, що це величезний ринок, де росте попит на продукцію хорошої якості. Все більше польських компаній починають інвестувати в Україну. Звідки взявся бум? Країна постійно змінюється, модернізується та вдосконалюється у різних областях. Тому існує величезний попит на якісніші європейські продукти практично у всіх сферах економічного життя. Від продуктів, хімікатів, товарів для будинку до текстилю та багато іншого. Український ринок дійсно величезний, тому що тут живе більш ніж 40 мільйонів.

Як видно, поляки прагнуть інвестувати в Україну, закликаючи до аналогічних дій мешканців інших країн, рекомендуючи відвідати її в якості туристів.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

12 12 2019 13:12:00

XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

16 лютого 2020 у Києві та 25+ містах України проходитиме XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21". Для учнів, 9,10,11 класів і студентів діють спеціальні акції і пропозиції.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

16 12 2019 19:20:00

Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай із другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Детальніше →