UP-STUDY NEWS: X випуск Вроцлавського фестивалю доброго пива. Чого очікувати цього року?

5/5 (2 Голоса)
UP-STUDY NEWS: X випуск Вроцлавського фестивалю доброго пива. Чого очікувати цього року? 5 0 5 2

Стенди, сенсорні курси, зустрічі та дискусії, музика, смачна їжа та міські гри — все це з 7 по 9 червня 2019 року на Вроцлавському стадіоні під час 10-го Вроцлавського фестивалю доброго пива. Це один з найбільших заходів в Європі, присвячений унікальним смакам та стилям пива, звареного ремісничими пивоварнями.

Шоколад, гарбузовий нікель, копчені сливи, цитруси, малина та смородина, манго, кава, ваніль, кокос, ром, віскі — ці та багато інших смаки можна відчути у пиві. У всіх учасників буде можливість продегустувати багато нових сортів на 10-му Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa. Сімдесят сім стендів, близько 500 сортів розливного та більш ніж 800 сортів пива у пляшках, польські пивоварні заводи та презентація певних традицій цієї європейської країни, гості з-за кордону, зони дебютних пивоварних заводів — все це Ви знайдете у виданні поточного року. Захід організований Центром культури ЗАМЕК (ZAMEK). Останні видання відвідали від 60 до 70 тисяч осіб. Публіка може спробувати та оцінити пиво, потренуватися на сенсорних курсах, взяти участь у семінарах, лекціях, шоу та конкурсах.

Невіддільною частиною фестивалю є Вроцлавські пивоварні майстерні — їх 16-е видання відбудеться цього року. Ті, хто хоче дізнатися щось про домашнє пивоваріння, повинні приєднатися до них. Гастрономічний розділ підготовлений фахівцями з кулінарних заходів просто неба.

Сцени та зони, повні приємних атракціонів

На сцені Piwno-Kulinarna Ви можете традиційно зустрітися з пивоварами, блогерами та людьми, пов'язаними з пивоварінням. Вони розповідатимуть, серед іншого про ринок пива у Польщі та слабоалкогольне пиво. Будуть заходи, присвячені їжі, а готувати на сцені будуть Петро Андрушко та Петро Кучарський. До програми також входить Zero Waste Challenge або приготування їжі із залишків. Томас Якубяк, кухар, автор книг, журналіст та учасник безлічі телевізійних програм, кине виклик Джоанні Аніщик, журналісту, мандрівниці та автору блога «Я люблю їсти». Будуть конкурси, шоу з пивоваріння, діджеї та групи. Нижньосилезське вино та пивна стежка також будуть у цьому блоці.

У зоні Beer Geer Madness представники пивоварів, які підтримують команди спідвеїв з Любліна та Вроцлава, змагатимуться у поєдинку, який передбачає сліпий сенсорний тест, музику та їжу. З'явиться зона пивного туризму, а у ній цікаві місця, пов'язані з пивоварінням. У міській спортивній зоні можна буде знайти ігрові та спортивні майданчики: бадмінтон, настільний теніс, надувне поле для американського футболу та ігри для дітей. Також буде працювати Зона Chillout та Beer Beer Zone.

Скло та фестивальне пиво: аплікація

Традиція WFDP — пиво, зварене спеціально для даного випуску фестивалю. Цього разу його готуватиме пивоварний завод «Пивовський» зі Свидниці, володар Золотого лавра 9-го випуску фестивалю. Вони підготували світле пиво Desitka.

Буде три види фестивального келиха: сомельє — 0,3 л, стакан Джеффа об'ємом 47 куб. см та півлітрова кружка Waldeck (всі з додатковою функцією 0,2 л). Спеціальний додаток допоможе дізнатися, яке пиво є на окремих стендах, також буде доступна програма фестивалю. На стенді Вроцлавського центру допомоги охочі учасники можуть безкоштовно пройти тест на алкотестері.

На еспланаді Вроцлавського стадіону будуть представлені виставки. Перша — це Beer Poster Gallery, або пивні етикетки, друга — презентація людей, які почали варити пиво вдома, та сьогодні пов'язані з важливими пивоварами. Остання — «Пивоварня у Вроцлаві та Нижній Силезії. Історія та сучасність ».

Важлива інформація про подію:

  • Місце проведення: Стадіон Вроцлава, Aleja Śląska 1

  • Дата: 7-9 червня 2019 року, п'ятниця-неділя

  • Години роботи: п'ятниця 16.00-24.00, субота 12.00-24.00, неділя 12.00-20.00.

  • Сайт: www.festiwaldobregopiwa.pl

  • Вартість участі: безкоштовно (оплачуються тільки окремі пункти програми: тренінги, зустрічі з пивоварами)

  • Організатор WFDP: Центр Культури Замек, пл. Свентоянська (Świętojański) 1, 54-076 Вроцлав

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →