UP-STUDY NEWS: Вампіріада 2019 Кракові. Подробиці події

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Вампіріада 2019 Кракові. Подробиці події 5 0 5 1

Чотириста мілілітрів — це не багато, але чотириста мілілітрів, помножені на число студентів Ягеллонського університету, — це та сума, яка може врятувати життя. Завдяки Wampiriada, загальнонаціональній, циклічній акції Незалежної Студентської Асоціації, відкриті двері для безкорисної ​​допомоги. Це проект, який протягом багатьох років навесні та восени щорічно просуває ідею почесного донорства крові серед академічної молоді. Стати частиною проекту можуть студенти краківських та інших польських університетів, а також активні молоді люди країни, які не байдужі до життя та здоров'я нужденних громадян.

Коли та де здавати кров, у рамках проекту Wampiriada?

У поточному році, весняний випуск Wampiriada в Ягеллонському університеті розпочнеться 27 травня та триватиме 3 дні. Ті студенти, молоді люди та громадяни більш шановного віку, хто хоче здати 450 мілілітрів крові, зможуть повідомити про це у трьох точках, які будуть розташовані у трьох різних університетських установах:

1. 27 травня на факультеті менеджменту та соціальних комунікацій за адресою вул. Станіслава Лоясевича 4.

2. 28 травня на біологічному факультеті по вул. Гроностова, 7

3. 29 травня у Studentaczek Student Club на Aleja 3 Maja 5

Що таке Wampiriada? Звідки взялася ідея проекту?

Зузанна Телега, віце-президент Асоціації незалежних студентів Ягеллонського університету та координатор Вампіріади особливо підкреслила, що ідея донорства крові більше пов'язана з цінностями студентів, ніж здається на перший погляд. Взаємна готовність допомогти, турбота про себе та необхідність кричати «Я є, значить, я існую!» Ідеально описують як студентське товариство, так і почесних донорів крові.

Вампіріада — це подія, яка викликає величезний інтерес, як серед студентів, так і серед людей, які відчувають гостру потребу допомагати іншим. Ольга Павляк, член ради зі зв'язків з громадськістю Асоціації незалежних студентів Ягеллонського університету у недавньому інтерв'ю заявила, що попереднє видання ілюстровано фантастичними цифрами: 73 осіб та 32 850 мілілітрів донорської крові.

Vampiriada — циклічний проект Незалежної студентської асоціації, спрямований на самовіддану допомогу іншим шляхом здачі крові, запису до бази даних донорів кісткового мозку та поширення ідеї порятунку життів.

Vampiriada організована у співпраці з регіональними центрами донорства та лікування крові у декількох десятках університетів по всій Республіці Польща. В окремих регіонах здача крові займає від одного до декількох днів протягом кожного випуску, що супроводжується додатковими атракціонами.

Місія проекту — поширення ідеї почесного донорства крові та здорового способу життя. Організатори також прагнуть підвищити обізнаність громадськості про важливість збору крові та кісткового мозку.

Донорів чекатимуть подарунки, які приготовлені партнерами акції, а також абсолютно нові атракціони, що відрізняють це видання від попередніх випусків проекту!

Цей та подібні проекти, які проходять щорічно у різних містах Польщі, покликані звернути увагу громадськості на проблеми інших людей, проявити людинолюбство та милосердя. Студенти краківських та інших університетів підходять до ініціативи з великою відповідальністю, агітуючи молодих людей не тільки брати участь у процесі здачі крові, але й у цілому вести здоровий спосіб життя, залучати до цього родичів, друзів, знайомих. Таким чином, підвищується свідомість молодого покоління, що дає надію на краще майбутнє.

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →