UP-STUDY NEWS: Перший водний фестиваль у Вроцлаві наближається

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Перший водний фестиваль у Вроцлаві наближається 5 0 5 1

Екологічні хвастощі з Паскалем Бродницьким, концерт Рені Юсіс, теренова гра «Досліджуй воду» або водні бари та інтерактивний дитячий ігровий майданчик — це лише деякі з визначних пам'яток першого фестивалю водних розваг у Вроцлаві (29 червня 2019 року, район MPWiK). Ідея Водного фестивалю — просувати екологічний та здоровий спосіб життя та ділитися знаннями про воду. За словами Марціна Гаркарца, віце-президента MPWiK, організатори різними способами нададуть можливість зрозуміти жителям та гостям з інших міст та з-за кордону, як розумно, економно та ефективно використовувати воду для майбутніх поколінь.

Що входить до програми фестивалю, який пройде у Вроцлаві вперше

У програмі події, серед іншого: зустріч з Рені Юсіс, яка є піонером як клубної музичної сцени у Польщі, так і екологічних відносин серед польських зірок. На фестивалі Reni Jusis розповість про те, що значить бути відповідальним за навколишнє середовище, тому що вона була залучена до цього протягом багатьох років, у тому числі беручи участь в акціях WWF або PAH.

Вода та їжа — це продукти, які ми витрачаємо найбільше. Маленьких кроків достатньо, щоб змінити свої щоденні звички. Вроцлав MPWiK познайомить учасників з глобальною філософією нульових відходів. Паскаль Бродницький, який підтримує екологічні кампанії протягом багатьох років, у тому числі Кампанія Польської гуманітарної організації, котра підготовлена до Всесвітнього дня води, або операція WWF «SOS FOR THE WORLD», покаже всім присутнім, як готувати, не втрачаючи своїх продуктів.

Жителі Вроцлава, які принесуть із собою непотрібні пластикові пляшки, зможуть обміняти їх на невеликі подарунки. Для гостей Вроцлавський водоканал підготував сімейну польову гру "Знайомство з водою", а також екологічну настільну гру у форматі XXL, дитячий ігровий майданчик та екопазл. Також буде зона chillout та foodtruck, де всі охочі учасники зможуть знайти корисну їжу та те, що не можна пропустити на території MPWiK, а саме водопровідну воду з Вроцлава прямо з бочки, з різними додаваннями — з лимоном, огірком, м'ятою.

На фестивальному вечорі виступлять майстри-картографи PATMAN CREW. Вони представлять поєднання технологій, танців, комедії, живої музики та гри світла та води. Сценарій шоу побудований на тему води та відноситься до міфології, наприклад, до фігури Посейдона. На сцені присутні зможуть побачити відродження води, яка буде взаємодіяти з танцюристами. Фестиваль завершиться тихою дискотекою — танцювальною та музичною вечіркою, що не порушує безпосереднє оточення, наприклад, спокій тварин з довколишнього зоопарку.

Кілька слів про MPWiK столиці Силезії — Вроцлава

Мережа водопостачання MPWiK (Муніципальна компанія водопостачання та каналізації) надзвичайно велика. Це 1970 км у довжину. Звичайно, поряд з розвитком цього красивого та важливого логістичного польського міста, кількість кілометрів збільшується щорічно. Так відбувається, тому що мережа динамічно реагує на потреби міста та його жителів, котрі зростають, будуючи з'єднання у нових житлових районах у всіх тих місцях, де зводяться нові офісні будівлі та промислові підприємства.

Одночасно з будівництвом нової водопровідної мережі MPWiK, інтенсивно модернізує вже наявні трубопроводи. Компанія приділяє особливу увагу ремонту найбільших водопроводів — тих, які складають більш ніж 10 відсотків всієї мережі у Вроцлаві.

Вхід вільний. Початок о 14.00.

Подробиці на www.mpwik.wroc.pl

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →