UP-STUDY NEWS: «Печворк Лодзь» — архітектурний конкурс для студентів!

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: «Печворк Лодзь» — архітектурний конкурс для студентів! 5 0 5 1

Як буде виглядати Лодзь майбутнього? Який простір потрібно його мешканцям? Де та як вони зможуть відпочити та провести час? «Echo Investment» оголосила конкурс архітектурно-містобудівного проєктування для студентів архітектурно-містобудівного факультету під назвою «Patchwork Łódź».

Конкурсне завдання та нагороди

Завдання полягає у тому, щоб розробити концепцію дизайну громадського простору у приміщеннях колишньої текстильної фабрики Кароля Шейблера, що охоплює південну частину жвавого столичного району у Лодзі. Конкурс проводиться під почесним патронатом мера міста Лодзь, архітектора Вільям Дж. Себринга, партнера відомої амстердамської студії STIR Architecture.

Нагородами конкурсу є стажування у кращих архітектурних бюро: STIR Architecture (Амстердам) та Medusa Group (Варшава/Битом), а також 4-денна поїздка до Амстердама та Утрехту.

Актуальна інформація про «Печворк Лодзь»

Мета конкурсу полягає у тому, щоб учасники розробили міську та архітектурну концепцію для південної частини столичної зони у Лодзі.

Беруться до уваги, перш за все, громадські місця на території колишнього текстильного комбінату Кароля Шейблера, де Echo Investment приступила до будівництва багатофункціональної інвестиції Fuzja. Проєкт складатиметься з чотирьох житлових будинків з більш ніж 600 квартирами, а також офісів загальною площею близько 40 тисяч. кв. В історичних будівлях будуть місця для обслуговування, магазини та ресторани — всього близько 15 000 кв. Передбачається створення нових міських площ, загальних та зелених зон, які займуть майже 4 га. Жителі та користувачі Fusion зможуть скористатися численними зручностями, включаючи послуги спільного використання автомобілів, велосипедні доріжки, станції обслуговування велосипедів, пункти збирання посилок та електричні зарядні пристрої.

Друга частина колишньої фабричної імперії Кароля Шейблера буде змінена. Księły Młyn, так само як колись був містом у місті, збереже свою різноманітність сьогодні. Офіси, магазини, ресторани, Академічний дизайн-центр, сервісні точки та готельні номери вже будуються поряд з квартирами. Тут зберігаються індустріальний дух місця та багатофункціональність, а це значить, що кожен може використовувати цей простір. Інвестори не закривають свої проєкти, а відкривають їх для навколишнього середовища, щоб вони стали невіддільною частиною міста. У рамках інвестицій у розвиток, створюються якісні громадські простори. Ще приємніше, що студентів запрошують створювати їх. Співпраця між бізнесом та наукою неодноразово приносила цікаві результати, та є впевненість у тому, що для цього проєкту вона буде такою ж.

Анна Маларчик-Арчідіаконо, директор проєкту Fuzja підкреслює, що інвестори та інші учасники бажають, щоб фрагмент Лодзі, в якому створюється Fusion, був доброзичливим та повним життя. Для початку, квартал пост-фабрики, недоступний досі, буде перетворений у відкритий, публічний простір, що сприяє соціальній взаємодії. Запрошуються нові користувачі на цегляні склади та виробничі будівлі: офісні працівники, гості готелю, жителі, а також гурмани та любителі їжі, доброї кави або зустрічей з друзями.

Які правила потрібно враховувати учасникам змагань?

Учасниками конкурсу можуть бути тільки студенти університетів або факультетів архітектури, містобудування чи територіального планування. Вони можуть змагатися індивідуально або у складі двох осіб. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 листопада 2019 років через сайт https://fuzja-echo.pl/patchwork/. Конкурсні роботи повинні бути представлені до кінця лютого 2020 року. Результати змагання будуть оголошені протягом деякого часу після закриття прийняття робіт конкурсантів, а призи та відзнаки будуть вручені 31 березня 2020 року.

Інвестор у співпраці з відомими архітектурними студіями підготував привабливі призи, у тому числі: поїздку до Амстердама для місячного навчання у студії STIR Architecture, а також місячне навчання в архітектурній студії Medusa Group у місці на вибір (Варшава або Битом). При цьому організатор покриває витрати на проживання. Крім того, для всіх, чиї проєкти будуть відзначені журі, запланована чотириденна поїздка до Амстердама та Утрехту у поєднанні з відвідуванням обох міст. Їх буде супроводжувати архітектор з офісу STIR Architecture, який покаже останні проєкти своєї студії.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →