UP-STUDY NEWS: Малопольський фестиваль інновацій 2019 — інформація про захід

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Малопольський фестиваль інновацій 2019 — інформація про захід 5 0 5 1

10 червня 2019 року у Кракові починається 9-й Малопольський фестиваль інновацій — найбільший подібний захід у країні. До 16 червня у різних частинах зазначеного регіону відбудеться багато надзвичайно цікавих подій, які надихнуть Малопольське воєводство, а точніше його громадян та гостей, зокрема підприємців, стати ще більш активними. Будь-який з учасників знайде тут щось для себе.

Актуальна інформація про захід

Малопольський фестиваль інновацій — це унікальна можливість поспілкуватися з підприємцями та науковцями, фахівцями з різних галузей, які розкривають залаштункову діяльність незвичайних компаній та незвичних місць. Центр авіаційної освіти Краківського аеропорту, Інститут передових технологій виробництва, Національний центр радіаційного синхротрона SOLARIS, FabLab Małopolska та Aptiv — ось лише кілька прикладів, які варто вивчити.

Практики бізнесу продемонструють специфіку функціонування стартапів, які роблять дивовижну кар'єру в інноваційній глобальній локації. Багато цікавих подій також буде відбуватися в інших частинах Малої Польщі. У Хшануві вдасться знайти секрети цифрового світу, відомі представникам всіх поколінь — діти стають друзями з роботами, яких самі запрограмують, а у художніх майстернях покажуть своє бачення

використання інновацій у повсякденному житті. Молоді люди навчаться орієнтуватися у цікавому світі програмування. Водночас люди поважного віку зможуть, нарешті, перестати боятися використовувати свій комп'ютер та подорожувати віртуальною реальністю.

Ніколи не пізно йти у ногу з часом, сучасність — це інноваційні технології, креативність та винахідливість. У кожного з учасників буде можливість знайти натхнення для себе. Ось що чекає на всіх гостей події!

Нові технології у бізнесі

Фестиваль буде відкритий конференцією під назвою «Інноваційний старт — наступний крок у бізнесі», яка відбудеться 10 червня о 14.00 у польському музеї авіації по вулиці Івана Павла II 30 у Кракові. Цього разу лейтмотив стане інноваційним початком, наступним кроком у бізнесі — кроком до нових викликів, які ніколи не пізно прийняти, про що свідчать, наприклад, все більша кількість польських компаній, котрі завойовують світовий ринок завдяки використанню сучасних технічних та технологічних рішень. Це хороша можливість використовувати ідеї та досвід інших, особливо зважаючи на те, що компанії та науково-дослідні підрозділи представлять свої винаходи, які вже підкорили світ.

Співпраця науки та бізнесу

Підприємці не завжди знають, як зв'язатися з науково-дослідними інститутами. Та як це зробити? Просто зайдіть в Innovative Safari. Це дуже цінний захід з підтримки малих та середніх підприємств у співпраці з науковцями. Тому Safari — це відмінна можливість для прямих розмов та встановлення контактів.

Цього році зустрічі присвячені енергозберігаючому будівництву та відновлювальним джерелам енергії (ВДЕ), включаючи виробництво біомаси та сировини. Зустрічі для підприємців з новосончечного регіону відбудуться 13 червня в: Малопольській лабораторії Budownictwa Energetowo, Centrum Transferu Technologii Сільськогосподарського університету у Кракові, Центрі сталого розвитку та енергозбереження AGG в AGH у Менкіні. Підприємці з інших субрегіонів будуть запрошені на наступні зустрічі. Деякі з них пройдуть вже у жовтні для Тарновського субрегіону.

Малопольський фестиваль інновацій — це захід, в якому Вам просто необхідно взяти участь!

Забронюйте собі час з 10 по 16 червня та не пропустіть цікаві події!

Більш детальна інформація на www.innowacyjna.malopolska.pl

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →