UP-STUDY NEWS: Майстер-клас з розробки ігор з Unreal Engine 4 — інформація про курс

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Майстер-клас з розробки ігор з Unreal Engine 4 — інформація про курс 5 0 5 1

Створення комп'ютерних ігор — галузь, котра швидко розвивається, не тільки в індустріально розвинених країнах, але й у світі. Тільки подивіться на польський ринок, щоб побачити, як великий потенціал кар'єри у Gamedev. Однак, щоб зацікавити роботодавця або створити свою власну гру, молодим фахівцям або студентам, які перебувають на стадії отримання необхідної спеціальності, потрібні правильні знання та навички, які можна придбати у ВНЗ або на відповідних курсах. Якщо Ви бачите себе у роботі з одним з найпопулярніших движків, напевно Вас зацікавить третє видання семінару з розробки ігор Unreal Engine 4.

Опис події, присвяченої тонкощам індустрії комп'ютерних ігор

Організатори люб'язно запрошують молодих людей та фахівців з досвідом на інтенсивний, вихідний курс зі створення ігор на движку Unreal Engine 4. Протягом двох днів вдасться вивчити його з нуля, детально ознайомитися з навігацією у редакторі, основами проєктування рівнів, програмуванням за допомогою Blueprints, створенням інтерфейсу, освітленням сцени, використанням матеріалів, додаванням анімації та багатьма іншими компонентами.
Під час курсу у присутніх буде можливість знайти майстер-класи, де вони будуть сидіти перед комп'ютером з встановленим програмним забезпеченням, та разом з іншими користувачами та з координацією організаторів створити гру Endless Runner.
Якщо це буде Ваш перший контакт з двигунами розробки ігор, не хвилюйтеся — заняття починаються з нуля. 

Якщо у Вас є досвід роботи з іншими двигунами, будьте певними, там буде багато особливостей, пов'язаних з роботою в UE4 та створенням ігор.

Для кого призначені ці майстер-класи?

У першу чергу для тих, хто хоче почати будувати кар'єру у світі створення відеоігор прямо зараз. Для ентузіастів та гравців, які хочуть побачити, як виглядає ігрове виробництво «зсередини», для програмістів всіх мов, для дизайнерів рівнів, ігрових дизайнерів, дизайнерів 3D-графіки, художників, для студентів та для постійних новачків.

Коли та де відбудеться захід?

  • Місце: Центр ProLearning, вул. Вагонова (Wagonowa) 2C/2 (Офісний парк Фабрична).

  • Дата: 30.11-01.12

  • Час: 10: 00-17: 00.

Заняття проводяться у суботу та неділю з 10:00 до 17:00. Є також бонусні класи для охочих та наполегливих особистостей, які будуть проведені у суботу. Детальніша інформація на: http://vulpesoft.pl/workshop

Організатори також запрошують ознайомитися з деталями події у Facebook: https://www.facebook.com/events/458742918099831/

Найбільш поширені питання та відповіді:

  • Доступ та паркувальна зона? Ви можете дістатися до зупинки Dolnośląska Szkoła Wyższa або на машині — парковальна зона для учасників буде доступна.

  • Чи буде кава? Це буде: кава, чай, вода, печиво та солодощі.

  • Що потрібно взяти з собою на будь-який з майстер-класів? Багато мотивації, тому що Ви втомитеся. Про решту подбають організатори.

  • Скільки людей буде відвідувати заняття? Очікуються невеликі групи до 10 осіб.

Варто зауважити, що університети Республіки Польща, відповідаючи на запит роботодавців, намагаються задовольнити попит на фахівців у напрямку створення ігор. Такі освітні структури, як, наприклад, Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві, Академія суспільних наук у Варшаві та Західнопоморський університет бізнесу у Щецині, пропонують спеціальності зі створення ігор, а також графіки для них, що відповідають високим стандартам. Проте, якщо Ви бажаєте відбутися як фахівець у короткі терміни, корисним буде відвідування додаткових курсів та семінарів.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →