UP-STUDY NEWS: Лабораторія Блумберга створена в Університеті Леона Козмінського

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Лабораторія Блумберга створена в Університеті Леона Козмінського 5 0 5 1

З жовтня 2019 року студенти та викладачі бакалаврату та магістратури у галузі фінансів та бухгалтерського обліку в Академії Леона Козмінського (АЛК) будуть користуватися фінансовою лабораторією, заснованою на технологіях Bloomberg. Вони отримають доступ до повного сервісу та додаткових освітніх функцій найбільшого інформаційного агентства у світі. Ознайомтеся з деталями далі у нарисі.

Лабораторія Bloomberg у Польщі

Завдяки цьому рішенню, навчання у даному університеті буде засновано на реальному аналізі, показниках та інформації з усіх фінансових ринків світу. Д-р Блазей Подгорський, фінансовий лектор та викладач лабораторії Bloomberg в АЛК підкреслив, що цей же ресурс — Bloomberg отримують найбільші банки, фінансові інститути, бізнес та ЗМІ. Це ще більше посилить освітню пропозицію ВНЗ.

Що означає для студентів навчання в Університеті Козмінського?

Уже зараз фінанси та бухгалтерський облік у Козмінскому є одними з кращих досліджень цього типу у світі. У рейтингу Global Financial Times, в якому розглядаються магістерські програми та кар'єри їх випускників, факультет на чолі з KU зайняв 17 місце у світі.

Він також має видатний рейтинг Польської комісії з акредитації, сертифікований міжнародними професійними організаціями: CIMA, ACCA, Інститутом CFA та є академічним партнером організації, що об'єднує професіоналів в області альтернативних інвестицій CAIA, Глобальної асоціації професіоналів ризику (GARP), та підтримується Accenture, BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs, KPMG, S&P.

Керівництво ВНЗ орієнтується на сучасну та практичну підготовку майбутніх фінансистів. Близько 950 кращих університетів світу використовують сайт Bloomberg. Уже у жовтні буде відкрита фінансова лабораторія на основі технології Bloomberg, яка дозволить проводити заняття з використанням реальних робочих інструментів у фінансовому секторі та аналізувати ринкові ситуації у режимі реального часу. Світ фінансів не функціонує без швидкого доступу до спеціальних знань, новин, котувань, тому робота з терміналами Bloomberg тепер є умінням, очікуваним роботодавцями у цьому секторі.

Що таке Bloomberg?

Завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню, термінал Блумберга дозволяє отримувати інформацію з фінансових ринків у режимі реального часу, а також забезпечує доступ до історичних даних. Журналісти агентства, що працюють у 120 країнах, надають інформацію та бізнес-аналіз, на якому вони засновують свої інвестиційні стратегії компаній та установ фінансового ринку. Сайт, присвячений університетам, також дозволяє використовувати освітні та дослідницькі інструменти.

Bloomberg — найбільше у світі інформаційне агентство з оборотом у 10 мільярдів доларів на рік, яке спеціалізується на наданні інформації про фінансові ринки. Штаб-квартира компанії знаходиться у Нью-Йорку. Bloomberg був заснований у 1981 році Майклом Блумбергом, бізнесменом та політиком, колишнім мером Нью-Йорка, який є одним з найбагатших людей у світі.

Лабораторія в Університеті Козмінського фінансувалася з Європейського соціального фонду, Оперативної програми «Знання, освіта та розвиток на 2014-2020 роки» у рамках Академії 4.0 — Інтегрована система підвищення якості в ALK.

Навчання в Академії Леона Козмінського

Університет Козмінського, заснований у 1993 році, відповідно до рейтингу «Perspektywy», входить до трійки кращих економічних університетів у Польщі та є довгостроковим лідером недержавних ВНЗ. Більш ніж 6000 студентів навчаються на дипломних роботах. Дослідження проводяться польською та англійською мовами, завдяки чому 25% студентів є іноземцями з більш ніж 70 країн. На додаток до власних областей навчання та спеціальностям, університет також має курси за програмою подвійного диплома у співпраці з іноземними партнерами. У разі фінансів та бухгалтерського обліку це: Лісабонська школа економіки та менеджменту, Університет Порту, ESSCA та SKEMA Business School.

Додаткова інформація: http://bit.ly/Laboratorium_Bloomberga_Kozminski

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

12 12 2019 13:12:00

XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

16 лютого 2020 у Києві та 25+ містах України проходитиме XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21". Для учнів, 9,10,11 класів і студентів діють спеціальні акції і пропозиції.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

16 12 2019 19:20:00

Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай із другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Детальніше →