UP-STUDY NEWS: Конференція 3D Printing Forum 2019 — інформація про захід

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Конференція 3D Printing Forum 2019 — інформація про захід 5 0 5 1

Восьма конференція 3D Printing Forum пройде 8 жовтня у залі EXPO Krakow, Республіка Польща. Це єдиний захід у даній європейській державі, присвячений промисловому застосуванню технологій друку, скануванню та 3D-дизайну. Що буде у програмі конференції цього року? Дізнаєтесь про це з тексту нижче.

Лекції та 3 тематичні зони

Попереду у всіх учасників події очікує більш ніж 12 лекцій, презентацій та дискусій щодо адитивних та вимірювальних технологій, а також моделювання CAD. Серед запрошених гостей, які поділяться своїм досвідом, будуть вчені та практики, котрі прямо та опосередковано пов'язані з індустрією цифрових технологій, або використовують їх щодня. 3D Printing Forum — це не тільки конференція, а й виставкова зона, де будуть представлені промислові 3D-принтери, 3D-сканери, графічні планшети та спеціалізоване програмне забезпечення CAD.

Під час Форуму 3D-друку також будуть представлені такі 3D-принтери, як Stratasys F120, MakerBot Method X та Formlabs Form 3.
У зоні «Постоброблення» (Postprocessing) буде можливість дізнатися більше про остаточне оброблення 3D-відбитків (наприклад, полірування, лакування).

В області, присвяченій друкованим матеріалам, будуть представлені випробування на удар, міцність, на вигин та потужність, на розрив обраних ниток та смол. Як завжди, учасники будуть насолоджуватися смачними закусками та кавою, а також обідом під час передбаченої перерви.

У теорії та на практиці. Чого очікувати від лекторів?

Конференція буде відкрита лекцією професора Хелени Додзюк, старшого професора Інституту фізичної хімії Польської академії наук, автора єдиної публікації підручника з інкрементних технологій у Польщі. Програма, в основному, присвячена питанням, пов'язаним з використанням 3D-друку у промисловості. Томаш Віковський, менеджер MakerBot EMEA Territory, розповість, як 3D-друк вводить індустрію в еру Індустрії 4.0. Кшиштоф Духновський, у свою чергу, представить переваги адитивних технологій у порівнянні з традиційними методами виробництва, такими як механічна обробка. Водночас, Матеуш Гацек з VPI Polska розповість про використання 3D-сканерів у виробництві вуглецевого волокна на прикладі автомобільної промисловості.

Заслуговує на увагу презентація медичних програм цифрових технологій. Мачей Лис, член дослідницької групи HEART (дослідницька група з ембріології серця та анатомії, кафедра анатомії Ягеллонського університету Collegium Medicum), представить досягнення групи, очолюваної доктором Матеушем Холді. Команда HEART працює над інноваційним глобальним методом візуалізації людського серця з використанням комп'ютерної томографії та 3D-друку.

В останній частині конференції у присутніх студентів локальних установ освіти та фахівців, зацікавлених у розглянутих напрямках буде можливість почути поради щодо 3D-моделювання та оптимізації для друку у ZBrush. Також випаде шанс перейняти досвід компаній, які впровадили програмне забезпечення IRONCAD у свої процеси проєктування та поліпшення продукту.

Індустріальна осінь у Кракові

Конференція 3D Printing Forum буде проходити у залі EXPO Krakow першого дня третьої Міжнародної виставки кріплення та сполучної техніки FASTENER POLAND та ювілейної 10-ї Міжнародної виставки матеріалів, технологій та композитних виробів KOMPOZYT-EXPO. Ярмарок триватиме до 9 жовтня, тому є можливість відвідати три галузеві заходи в одному місці за ці два дні.

Детальніша інформація, програма та нюанси щодо участі доступні на офіційному сайті заходу: http://bit.ly/Forum-Druku-3D-2019.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →