UP-STUDY NEWS: Energy CEE Day 2019 — конференція у Кракові AGH!

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Energy CEE Day 2019 — конференція у Кракові AGH! 5 0 5 1

Уже втретє Фонд Університету науки та технологій AGH, Краків, Республіка Польща, запрошує підприємців, вчених та іноземних гостей взяти участь у конференції: «Малопольське воєводство як регіон передового досвіду та нових тенденцій підвищення енергоефективності», організованої у рамках проекту Центрально-Європейського енергетичного форуму — Energy CEE Day 2019. Зустріч відбудеться 14-15 травня 2019 року у Кракові, в Університеті науки та техніки AGH С. Сташица (Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie), на вул. Адама Міцкевича 30, корпус А0.

Захід дасть всім учасника можливість дізнатися про широкий спектр тем в областях енергоефективності, сталого розвитку, термомодернізації, пасивного житла та суміжних областях. У рамках конференції, організатори закликають усіх зацікавлених та небайдужих осіб, попри сферу діяльності, взяти участь в обговореннях, а також у зустрічі підприємців та технологічній поїздці.
Захід реалізується у рамках проекту, співфінансованого з Регіональної операційної програми для Малопольського регіону на 2014-2020 роки, третьої пріоритетної осі «Przedsiębiorcza Małopolska», постанови 3.3 «Інтернаціоналізація Малопольської економіки», постанови 3.3.1 «Економічне просування Малопольська».

Метою проекту є організація серії наукових та ділових конференцій, та створення інтернет-порталу, який дозволить просувати інновації та зміцнить співпрацю між наукою та бізнесом.

Також він (проект) буде сприяти просуванню багатої пропозиції Малопольського регіону в області стійкої енергетики у Польщі та за кордоном, перш за все в області геотермальної енергії, фотовольтаїки та підвищення енергоефективності.
Одержувачами проекту є компанії, які ведуть або планують розвивати діяльність в області широко певної сталої енергетики, включаючи інтелектуальні мережі та накопичувачі енергії, чисті технології перероблення палива, енергоефективність, відновлювані джерела енергії, енергоефективні інтелектуальні будівлі та міста, зареєстровані або ті, котрі працюють у Малопольску.
Заходи, організовані у рамках проекту, будуть адресовані головним чином, сторонам, зацікавленим у:
— просуванні їх продуктів та послуг серед представників міжнародних компаній та організацій, які об'єднують галузеві компанії в області стійкої енергетики;
— встановленні контактів з персоналом університету з метою реалізації спільних проектів у галузі досліджень та розробок;
— генерації нових інноваційних ідей;
— придбанні нових знань в області стійкої енергетики;
— інтернаціоналізації своєї діяльності та розширенні контактів на міжнародній арені.

Проект відкритий, тому що всі організації та особи, які відповідають критеріям відбору, будуть мати рівний доступ для участі у ньому. Участь у проекті буде безкоштовною як частина допомоги de minimis.
Формальні критерії для компаній, які приймаються для участі у проекті:
належить до сектору ММСП
не працює у виключеній галузі відповідно до форми de minimis
працює у галузі стійкої енергетики або зацікавлена ​​у запуску операцій у цьому напрямку
разом з допомогою вона не буде перевищувати прийнятний рівень de minimis, допомога 200 000 євро, зазначених у регламенті
для компаній, зацікавлених у комерційних переговорах з представниками компаній та іноземних організацій, необхідно буде представити план міжнародних операцій підприємства, який був підготовлений не раніше, ніж за 18 місяців до наймання проекту.
Подробиці заходу та реєстрації: http://energy-forum.eu
 

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →