UP-STUDY NEWS: DESIGNED — Krakow Meetings with Design 2019. Інформація про захід

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: DESIGNED — Krakow Meetings with Design 2019. Інформація про захід 5 0 5 1

Ми вже знаємо дату наступного випуску заходу, організованого Краківськими художніми школами (Krakowskie Szkoły Artystycznem), а саме Школою інтер'єру та космосу та Школою візуального мерчендайзингу — DESIGNED — Krakow Meetings with Design! Організатори обіцяють багато позитивних емоцій та велику дозу корисної профільної інформації. Подія відбудеться у середині осені, 14-17 листопада 2019 року. Відвідати її варто студентам локальних та інших університетів Польщі, а також учням з-за кордону, які зацікавлені у темах, прямо або опосередковано пов'язаних з дизайном, також молодим та більш досвідченим фахівцям.

Краківські зустрічі з дизайном

Designed — це загальнонаціональний захід, присвячений презентації польського та європейського дизайну та його виробників, який представляє свою пропозицію широкій аудиторії з високими естетичними вимогами.

Протягом чотирьох запланованих днів (14-17 листопада 2019 року) у Кракові, Республіка Польща пройдуть семінари, лекції та зустрічі з представниками світового дизайну.

Для кого вони призначені?

 • для всіх громадян та нерезидентів, хто любить хороші інтер'єри;

 • для людей, що шукають технологічні рішення;

 • для любителів гарного дизайну;

 • для представників креативної індустрії;

 • для польських дизайнерів одягу, інтер'єрних архітекторів та майстрів;

 • для студентів та випускників мистецьких закладів освіти.

Найближчим часом буде оголошено детальну програму заходу.

Короткий огляд попереднього випуску Krakow Meetings with Design

У минулому році подія привернула навіть більшу кількість локальних та міжнародних учасників, ніж очікувалося організаторами. У ході чотирьох днів лекцій, семінарів, обговорень, ярмарку, курсів, дебатів та майстер-класів, в учасників, попри кваліфікацію та рівень розвитку у професії, була унікальна можливість почерпнути багато корисної інформації. Серед іншого, були доступні лекції на такі теми:

 • «Як меблі визначають простір».

 • «З іншого боку, речі. Польський дизайн після 1989 року».

 • «Про маленькі рішення у процесі проєктування».

 • «Зауваження про форми ведення бізнесу для початківців та творців».

Були передбачені майстер-класи для дітей: «Цікаве та незвичайне розфарбування обличчя», які проводилися професійними аніматорами. У батьків була можливість повеселитися разом. Оскільки ця ініціатива була прийнята позитивно, організатори планують протягнути її на поточний випуск.

До слова, подія проходить щорічно, практично в той же час, у середині осені. Перший випуск був проведений у 2015 році. Щорічно у рамках Krakow Meetings with Design проходить ярмарок, на якому можна побачити та купити експонати близько 100 експонентів з Польщі та з-за кордону.

Примітки, які потрібно враховувати потенційним відвідувачам події:

 • Вхід на заходи безкоштовний.

 • Онлайн-реєстрація поширюється на семінари та лекції.

 • Заявки слід надсилати через спеціальну форму, доступну на веб-сайті для кожного елемента програми.

 • Кількість місць обмежена. Подача заявки не гарантує бронювання місця.

 • Порядок заявок вирішує, чи вдасться кандидату стати частиною події.

 • Підтвердження про прийняття заявки буде вислано на адресу електронної пошти, вказану після отримання заявки та перевірки наявності місць Організатором.

 • Максимальна кількість місць, доступних для окремих заходів, вказується у заявках.

За новинами події можна стежити за допомогою профілю DESIGNED — Krakow Meetings with Design на FB: www.facebook.com/zaprojektowani.event

Актуальну інформацію, як і форми для подачі заявки на участь, вдасться знайти на офіційному сайті заходу: http://zaprojektowani.com.pl/

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →