UP-STUDY NEWS: Creative Vibes 2019 — інформація про конференцію

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Creative Vibes 2019 — інформація про конференцію 5 0 5 1

Всі, хто зацікавлений у практичному застосуванні креативу у бізнесі, запрошуються на п'яту конференцію CREATIVE VIBES — «Креативність — ми розвиваємо бізнес». Захід відбудеться 8-10 травня у CoWalk HUB OFF Piotrkowska Centre та 11 травня на факультеті менеджменту Лодзинського університету, Лодзь Республіка Польща. Стати частиною події мають можливість студенти локальних та інших університетів, молоді фахівці, досвідчені підприємці, експерти різних сфер діяльності, вчені — всі ті, хто бажає розширити кругозір та придбати знання щодо того, яким чином можна впроваджувати творчість у бізнес, розвиваючи його.

Під час конференції учасникам випаде нагода зустрітися з представниками бізнесу, які, наприклад, розкриють роль творчості у професійному житті та розвитку компанії. Вони поділяться своїми останніми інноваціями у даному напрямку, а також розкриють секрети, які виділяють їх серед інших та допомагають не просто триматися на плаву, а й бути лідерами ніші, котру вони займають. Зважаючи на викладене, підкреслимо, що буде можливість зустрітися, серед іншого з:
— Міхалом Стюшом та Поліною Островською — творцями Петрковського Центру OFF (OFF Piotrkowska Center).
— Конрадом Плучиньским та Вальдемаром Олбріком — працюють над оригінальним методом Dicemma Dice.
— Даніелем Барадзей та Домініком Камокі — особистостями, які динамічно починають свою кар'єру.

Основною метою події є незмінно пошук проявів креативності у бізнесі та наслідків його використання у цій галузі. Разом з учасниками, організатори будуть шукати аргументи, чому варто виходити за рамки схеми, починати стартапи, створювати інновації, бути підприємцем.

Вартість участі у конференції:
— для студентів першого, другого та третього ступеня навчання — 10 злотих;
— для професіоналів теоретичної та практичної частин — 20 злотих;
— публікація монографій (електронна книга) — безкоштовно.

План майбутньої події:

— Лекція від фахівців-практиків, представників бізнесу, які на своєму прикладі покажуть роль творчості в їх професійному житті. Організатори сподіваються, що зміст виступів надихне гостей на цікаву дискусію.
— Після виступів та дискусій з невеликим перекусом, буде можливість встановити нові професійні контакти.
Семінари, в основі яких лежить нестандартне мислення.
— В останній день заходу буде можливість взяти участь у спеціальних семінарах, підготовлених, серед іншого Career Управління Лодзі та Creative Flow.

Локація: Co\Walk HUB OFF Петрковський Центр, вул. Piotrkowska 138/140, в'їзд на автостоянку з вулиці Сенкевича та Рузвельта, Лодзь, Республіка Польща.

Організатори:

— BACTACTIVE BUSINESS Коло творчості. Його члени активно шукають можливості для професійного розвитку, обсяг яких виходить за рамки навчальних програм, за допомогою тренінгів, реалізації проектів та наукової роботи.
— Со\Walk HUB — це альтернатива офісу або роботи вдома. Тут марно шукати ряди столів та корпоративний шик. Гасло «Гуляймо» передбачає здоровий, активний спосіб життя, у тому числі під час роботи. Індивідуальне обладнання та космічний план спонукають користувачів відпочити від комп'ютера. Тут Ви можете накидати ідеї на батуті, підтягнутися на перекладині та зробити бізнес-виклик на ... спортивній біговій доріжці!
— Факультет менеджменту університету Лодзі. Це організація, націлена на співпрацю з вітчизняними та закордонними навчальними та дослідницькими структурами, а також з суб'єктами бізнесу та державного сектора. Його відмінними рисами є: міждисциплінарний підхід до науково-дослідних та дидактичних спеціальностей, етика, відповідальність, професіоналізм та сучасність у дії.

Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте: http://bizaktywne.wz.uni.lodz.pl/konferencja/

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →