UP-STUDY NEWS: Академія Бізнесу Лідерів 2019 — інформація про захід

5/5 (2 Голосів)
UP-STUDY NEWS: Академія Бізнесу Лідерів 2019 — інформація про захід 5 0 5 2

Академія бізнес-лідерів (Akademia Liderek Biznesu) — це програма навчання та наставництва для молодих жінок, які хочуть розвивати свою професійну кар'єру. Протягом останніх п'яти місяців студенти закладів освіти Республіки Польща, які навчаються на останніх курсах, беруть участь у семінарах та зустрічах з лідерами бізнесу, поглиблюючи таким чином свої знання та навички в області підприємництва, організації роботи, управління командою або створення особистого бренду. Взяти участь у проєкті можна студентам, попри спеціальність, за якою йде навчання, адже є можливість отримати інформацію, яка впливає на побудову кар'єри, як прямо, так і опосередковано.

Чого очікувати у третьому виданні Академії?

Основною метою програми є навчання молодих жінок — студенток прагнуть виконувати ключові ролі в організаціях. Моніка Новак, координатор проєкту у Фонді Лєслав А. Пага пояснює, що таким чином, організатори прагнуть вирівняти пропорції у побудові кар'єри та розширити знання, навички та відносини, необхідні для молодих лідерів. 25 дівчат, які будуть відібрані для участі у програмі, отримають можливість особисто зустрітися з президентами та директорами компаній, важливих для польської економіки.

У попередньому випуску до циклу лідерства були запрошені:

  • Джоана Кепчінська (Joanna Kępczyńska), член правління innogy Polska з фінансів;

  • Пауліна Кешковська-Кнапік (Paulina Kieszkowska-Knapik), юрист, партнер юридичної фірми KRK;

  • Агнешка Вольська, директор напрямку бізнесу та корпоративного банкінгу у Santander Bank Polska.

П'ять місяців зустрічей, котрі надихають

Проєкт складається з семінарів вихідного дня, які проводяться раз на місяць, програми наставництва — вечірніх зустрічей з лідерами ділового та соціально-економічного життя, а також довгострокових стажувань у компаніях-партнерах. Заняття ведуть Єва Чертак — президент Akademii Marki z Klasą, Радослав Чекан — Варшавські камерні дебати, Магдалена Петриняк — президент Story Seekers Polska та багато інших.

Кульмінацією проєкту є урочиста зістріч, на якій всі учасники разом з лекторами можуть знову побачитися та подякувати один одному за проведений разом час. Однією з найбільших переваг програми є створення мереж контактів.

Такі коментарі від учасниць минулих випусків можна зустріти безліч: «Я вдячна за участь в Академії, тому що ніде більше я не знайду групу таких чудових, талановитих, розумних дівчат, які хочуть бути краще та добиватися своїх цілей», — пояснює Катаржина Швачко, котра стала частиною 2-го видання ALB.

Як взяти участь у проєкті?

Для участі у програмі організатори запрошують студенток останніх курсів бакалаврату, ступеня інженера, магістратури, а також випускників до 27 років за такими напрямками:

  • біотехнологія, клінічні дослідження, харчові технології;

  • IT, робототехніка;

  • медицина, фармація;

  • електроніка, будівельна техніка, автоматизація;

  • фінанси, економіка, бухгалтерський облік, банківська справа, маркетинг, психологія;

  • закон та адміністрація.

Перший етап набору триває до 4 листопада 2019 року. Організатори рекомендують подати заявку через спеціальну форму: https://bit.ly/2liZi5y. На наступному етапі пройдуть співбесіди з сотнями відібраних кандидаток. Інформація про результати з'явиться у середині грудня. Заняття почнуться у лютому та триватимуть до червня 2020 року. Детальна інформація про проєкт доступна на веб-сайті Фонду: http://paga.org.pl/projekty/akademia-liderek-biznesu/akademia-liderek-biznesu-ii-edycja/o-projekcie?lang=pl.

А ось так виглядало попереднє видання ALB: https://www.facebook.com/watch/?v=441556366436019

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →