UP-STUDY NEWS: Elab Education Festival 2019 — подробиці події

5/5 (1 Голос)
UP-STUDY NEWS: Elab Education Festival 2019 — подробиці події 5 0 5 1

5 жовтня 2019 року у Варшаві, Республіка Польща, відбудеться шосте видання Elab Education Festival (EEF) — найбільшого свята міжнародної освіти та планування кар'єри у цій європейській країні. Відвідати його мають можливість студенти локальних та іноземних університетів, а також інші зацікавлені особи. Вхід вільний, але для цього потрібно пройти попередню реєстрацію на офіційному сайті.

Інформація про подію, яка пройде на початку осені у столиці Польщі

Цього року захід проходитиме під гаслом «Ваша освіта, Ваша історія». Лейтмотивом фестивалю є планування індивідуального шляху навчання, практичного виміру освіти та майбутніх професій. У заході візьмуть участь 50 закордонних університетів та експонентів, для учасників підготовлено 30 лекцій та семінарів. EEF включатиме Університет Рохемптон у Лондоні, Університет Ковентрі, Університет де Монфорт з Лестера, Університет Трента з Ноттінгема, Лондонський університет Вестмінстера, Університет VIA з Данії, Університет Сакро Куоре у Мілані, а також освітні установи з Великобританії та США.

Фестиваль адресований молодим людям, які планують навчатися за кордоном (а також їхати за кордон з метою стажування, обміну студентами або придбання другого ступеня чи подвійного диплома).

Участь у події — відмінна можливість для прямих переговорів з представниками університетів з усього світу та випускниками, які досягли професійних успіхів завдяки закордонним дослідженням. Для учасників були підготовлені презентації, семінари та бесіди з наставниками з кращих освітніх структур з усього світу.

Які навчання та спеціальності вибрати? Представники університетів дадуть відповіді, які компетенції будуть затребувані у майбутньому. Як поєднувати інтереси з власним шляхом навчання, щоб знайти себе у професії. Там буде практична інформація про навчання та роботу за кордоном, а також про можливості, які відкриваються, маючи за плечима закордонний досвід досліджень. Стереотип типово жіночої або чоловічої професії буде спростований. Разом з представниками таких компаній, як Google, Orange Leroy Merlin, учасники обговорять тему роботи у великих компаніях відразу після випуску: що чекає випускників на роботі, чого їм слід уникати та як справлятися зі стресом під час співбесіди. На додаток до презентацій та лекцій присутні зможуть взяти участь у семінарах, у тому числі на критичне мислення.

Орієнтація на практичну сторону науки та співпрацю з бізнесом — це ті особливості, які відрізняють закордонні дослідження, особливо британські. Поїздка на стажування або для досягнення ступеня магістра на такі заняття дає можливість поліпшити мову, знайти роботу та встановити міжнародні контакти. Не дивно, що студенти польських ВНЗ прагнуть розглянути пропозиції закордонних університетів, що також свідчить про успіх цього фестивалю — під час торішнього випуску було прийняли 4000 осіб зі всієї країни. Цього року очікується ще вища відвідуваність, тому що молоді люди бажають розвиватися у глобальному масштабі та мають багато питань з цього приводу. За словами Емілії Лозевич з Освітньої лабораторії Elab, освітньої консалтингової компанії, яка організовує фестиваль, відповіді на них будуть знайдені під час події.

Де та коли відбудеться захід?

  • Дата: 5 жовтня 2019 року, субота

  • Час: початок о 9:00

  • Місце: Універмаг Bracia Jabłkowscy у Варшаві, вул. Брачком 25.

  • Вхід на захід безкоштовний після попередньої реєстрації за адресою: http://eef.edu.pl/

Партнер фестивалю — Education USA, офіційний сайт американського уряду про навчання у США.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →