ТОП університетів світу: Університет Західної Австралії (The University of Western Australia). Огляд університету

5/5 (2 Голосів)
ТОП університетів світу: Університет Західної Австралії (The University of Western Australia). Огляд університету 5 0 5 2

Цей державний дослідницький університет, який розташувався в австралійському штаті Західна Австралія має кампусами у Перті та Олбані. Установа вищої освіти — UWA є динамічною та прогресивною спільнотою викладачів, дослідників, студентів та співробітників, яких об'єднує жага до навчання, інновацій та досліджень. Маючи популярність серед студентів, викладачів та роботодавців, він, у свою чергу, входить до сотні кращих навчальних структур світу, та, згідно з рейтингом Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, займає почесне 93-е місце. Маючи більш ніж сто років історії та досвіду надання якісної освіти, ВНЗ є шостою за величиною установою вищої освіти в Австралії.

Кампуси та лідерство у різних областях

Головний кампус ВНЗ влаштувався у Перті, столиці штату, у свою чергу вторинним кампусом є відділення в Олбані, також UWA володіє іншими об'єктами в других місцях. Університетське містечко у Перті розташувалося у 10 хвилинах від жвавого центрального торгового та ділового району міста, та межує з мальовничою річкою Суон. Він є сумішшю прекрасних піщаних та теракотових будівель початку XX століття та більш сучасних зручностей, оточених зеленими садами, занесеними до списку спадщини. Другий кампус, який розташувався в Облані знаходиться в не менш мальовничому місці та вражає студентів своєю функціональністю та продуманістю академічних об'єктів. Крім цього, ВНЗ має у своєму розпорядженні 6 основних тематичних бібліотек, а також велику бібліотеку в університетському містечку з чотирма загальнодоступними рівнями.

Неодмінно варто звернути увагу на те, що UWA є конкурентоспроможним з широкого кола питань та в рейтингах університетів QS World за тематикою: посів 11-е місце в світі з дослідження мінеральних та гірських розробок; входить до числа 50 кращих в області анатомії та фізіології, сільського та лісового господарства, виконавських мистецтв, психології, науки про землю та морської науки, громадянської та будівельної техніки, а також у спорті.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Вартість навчання, структура факультетів в UWA

Останнім часом, можна було помітити, що з метою розмежування ступеня бакалавра та післядипломної освіти, структура факультетів була істотно змінена. Це досить нова та ефективна система в Австралії, яка швидко прижилася. Студенти, що вступають до ВНЗ для досягнення рівня бакалавра, повинні вибрати трирічну програму. UWA пропонує бакалавра наук (бакалавр), бакалавра комерції (BCom), бакалавра мистецтв (BA) та бакалавра дизайну (BDes). Післядипломне дослідження пропонує дисципліни, пов'язані з попереднім навчанням, та в професійних дисциплінах, які не вимагають попереднього навчання в цій області, наприклад, медицини, сестринської справи, права та стоматології.

Вартість навчання для локальних учнів становить від 9 до 12 тисяч доларів на рік. Нерезиденти Австралії повинні розраховувати на суми у районі $27,367/рік, у залежності від ступеня та обраної спеціальності.

Попри позитивні сторони UWA, фахівці UP-STUDY рекомендують добре обміркувати доцільність вступу до даної структури, оскільки якісний диплом, до того ж з більш доступною платою можна отримати значно ближче.

Отже, Університет Західної Австралії є перспективною освітньою структурою, яку експерти визначили, як кращу в наданні освіти у напряму клінічної медицини. Крім цього, вона дає можливість навчатися на різних напрямках як бакалаврату, так і післядипломної освіти. З огляду на те, що ВНЗ є передовим у штаті, він приваблює не тільки громадян країни, а й іноземців, навчання буде проходити у невимушених багатокультурних обставинах.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →