ТОП університетів світу: Університет штату Пенсільванія (Pennsylvania State University). Огляд університету

5/5 (2 Голосів)
ТОП університетів світу: Університет штату Пенсільванія (Pennsylvania State University). Огляд університету 5 0 5 2

Дана структура вищої освіти спочатку була організована як сільськогосподарський коледж понад 160 років тому. Університет Пенн, в кінцевому підсумку, розширив свою місію таким чином, що вона стала передбачати викладання, дослідження та громадську службу у багатьох академічних дисциплінах. Штат Пенсільванія (так скорочено називають цей ВНЗ) присудив понад півмільйона різних науково-кваліфікаційних ступенів, та був найбільшим джерелом освіти за програмами бакалаврату у Пенсільванії з 1930-х років. Хоча ця освітня структура була зафрахтована Співдружністю, вона з самого початку вважалася «інструментом держави». Він виконує багато функцій державної установи та сприяє загальному добробуту громадян. Входячи до сотні кращих закладів освіти світу, він по праву займає 93-е місце, відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Університетом Західної Австралії.

Особливості та специфіка Університету штату Пенсільванія

Сьогодні, штат Пенсільванія (PSU) є одним з чотирьох освітніх структур, пов'язаних з державою (поряд з Університетом Піттсбурга, Університетом Темпл та Університетом Лінкольна), установами, які не перебувають у державній власності та не працюють за його розпорядженням, але мають характер державних ВНЗ та отримують значні державні асигнування. PSU володіє адміністративним та дослідницьким центром в університетському парку. Завдяки тому, що ВНЗ постійно займає високі позиції у різних локальних, міжнародних та світових рейтингах, він має гарну репутацію серед роботодавців у глобальному масштабі. Неодмінно варто відзначити, що PSU, крім навчання, здатний запропонувати своїм студентам матеріальну підтримку, гуртожитки, програми міжнародного обміну та можливість отримати освіту дистанційно.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Склад та структура PSU

Штат Пенсільванія має дві юридичні школи:

  • закон штату Пенсільванія, університетське містечко ВНЗ;

  • закон Дікінсона, розташований у Карлайл (90 миль на південь від Державного коледжу).

Медичний коледж знаходиться у Херші. Також, PSU має 19 кампусів співдружності та 5 спеціальних кампусів місії, розташованих по всьому штату. Пенн було названо одним з «Громадських Івіїв», фінансованим державою університетом, який надає якісну освіту, котру можна порівняти з якістю Ліги Плюща. У тих абітурієнтів, які обрали навчання у даному іноземному вищому навчальному закладі є можливість вибрати спеціальності з 160 програм, складених відповідно до глобального ринку праці.

Він по праву пишається асоціацією своїх випускників, серед яких є бізнесмени, відомі вчені та дослідники. Плата за навчання тут досить висока для іноземних громадян. Для порівняння, локальні громадяни платять 15-17 тисяч доларів на рік, водночас як нерезидентам країни необхідно вносити не менш ніж 29.5 тисяч доларів на рік. Відсоток зарахування досить високий — 54,2%, але не варто поспішати подавати документи для зарахування. Як показує практика фахівців UP-STUDY, не менш якісну, але набагато більш доступну освіту можна отримати, наприклад, в університетах Польщі.

Отже, PSU є перспективним та продуктивним ВНЗ, який має хорошу репутацію, як серед студентів, так і роботодавців. Він має зручні та добре оснащені академічні аудиторії. Також, має в своєму розпорядженні дослідними центрами, які допомагають розвиватися студентам у своїй науковій діяльності.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →