ТОП університетів світу: Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені (Ludwig-Maximilians-Universität München). Огляд університету

4,5/5 (2 Голоса)
ТОП університетів світу: Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені (Ludwig-Maximilians-Universität München). Огляд університету 4.5 0 5 2

Університет Людвіга-Максиміліана в Мюнхені (LMU), що розташувався в самому серці міста визнаний одним з провідних наукових та дослідницьких інститутів Європи. З моменту заснування у 1472 році, ЛМУ привертає натхнених вчених та талановитих студентів з усього світу, підтримуючи університет з його ідеями, які кидають виклик та змінюють наш складний світ. Як один з провідних дослідницьких університетів Європи, LMU озираючись на 500-річні традиції має відмінну репутацію серед наукової спільноти у глобальному масштабі. Він був визнаний 66-м кращим університетом світу у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019.

Відмінні риси та особливості ЛМУ

Бувши другою за величиною в Німеччині установою вищої освіти, даний мюнхенський університет відрізняється своєю елітарністю та скритністю, щодо кількості претендентів на одне вільне місце. Його перевага у викладанні та дослідженнях охоплює широке коло напрямків — від гуманітарних та культурних досліджень, економіки та соціальних наук до медицини та природничих наук. Інтенсивний міждисциплінарний підхід сприяє інноваціям, дуже важливим для загального глобального майбутнього. Його Медичний центр знаходиться поруч з Charité в Берліні, найпрестижнішим та найбільшим в Німеччині подібним закладом.

Основні переваги перед іншими подібними ВНЗ:

1. Наявність при LMU масштабних центрів досліджень, серед яких CIPSM (Центр інтегрованої білкової науки в Мюнхені), Гельмгольц центр, Ініціативна група дослідження наносистем та інші.

2. Людвіг-Максиміліан Університет — передовий науково-дослідний інститут в напрямку медицини.

3. Має великі та важливі для студентів та випускників спільноти.

4. Студентам надається можливість вивчати одну з сорока мов на безкоштовній основі в центрі лінгвістики ЛМУ.

5. Оскільки це публічний німецький університет, плата за навчання не встановлюється, правда необхідно оплачувати податки та адміністративні внески.

Факультети та специфіка вступу в ЛМУ

За свою багаторічну історію, ВНЗ нарощував свій навчальний потенціал та зараз дозволяє вибирати спеціальність з 18 факультетів, серед яких:

 • католицька теологія;

 • протестантська теологія;

 • юриспруденція;

 • управління та бізнес — мюнхенська школа менеджменту;

 • економіка;

 • медицина;

 • ветеринарна медицина;

 • історія та мистецтво;

 • філософія, філософські науки та вивчення релігії;

 • психологія та викладацькі науки;

 • вивчення культури;

 • лінгвістика та література;

 • соціальні науки;

 • математика, комп'ютерні науки та статистика;

 • фізика;

 • хімія та фармацевтика;

 • біологія;

 • геологічні науки.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Кандидати, які планують навчатися в даній освітній структурі зобов'язані мати глибокі знання німецької, оскільки лекції на бакалавраті читаються місцевою мовою. Ті студенти, які планують навчатися у LMU для отримання післядипломної освіти, можуть віддати перевагу англомовним програмам. Фахівці UP-STUDY рекомендують ретельно обміркувати доцільність вибору Університету Людвіга-Максиміліана в Мюнхені, оскільки відсутність плати за навчання не скасовує великих витрат на проживання, харчування та інші. Також, у багатьох іноземців виникають проблеми з вступом не тільки під час зборів документів, але й при складанні тестів на підтвердження знання мови. Набагато простіше вступити до польських університетів, які, крім доступності та високої якості, надають європейський диплом, який котується у всіх індустріально розвинених країнах.

Підсумовуючи, підкреслимо, що LMU — передовий освітній та дослідницький університет, який має багаторічний досвід та насичену історію.

Студенти, яких тут не менш ніж 36 тисяч, мають у вільному доступі лабораторії, дослідницькі центри, бібліотеки та інші навчальні будови, які допомагають отримувати практичний досвід. Із загальної кількості учнів, тільки 12% — іноземні громадяни, тому що програми бакалаврату викладаються тільки німецькою. Проте, ВНЗ має високі позиції в рейтингах та є одним зі ста кращих у світі.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →