ТОП університетів світу: Університет Карнегі Меллон (Carnegie Mellon University). Огляд університету

5/5 (1 Голос)
ТОП університетів світу: Університет Карнегі Меллон (Carnegie Mellon University). Огляд університету 5 0 5 1

Університет Карнегі-Меллона (CMU), заснований у 1900 році, розташований в кампусі площею 57 гектарів у Пітсбурзі, штат Пенсильванія, та має в своєму розпорядженні сучасні зручності, включаючи інститут робототехніки, інститут взаємодії з людиною та комп'ютером, та тенісні корти. Серед знаменитих випускників — поп-артист Енді Уорхол, автор Курт Воннегут та лауреат Нобелівської премії, а також суб'єкт книги «Гарний розум» Джон Неш. ВНЗ входить до ТОП 50 кращих університетів, та за підсумками рейтингу Quacquarelli Symonds (QS) World University 2019 Університет Карнегі Меллон займає гідне 47 місце. Carnegie Mellon має сім коледжів та незалежних шкіл, пропонує великий вибір спеціальностей та забезпечує студентів необхідним для всебічного розвитку.

Особливості та специфіка CMU

Бувши непублічною дослідницькою структурою освіти, CMU займає 25-ту позицію у рейтингу ВНЗ Сполучених Штатів. Карнегі Меллон налічує 13 650 студентів, 41% з яких — іноземні громадяни з 114 країн, має більш ніж 100 000 випускників та більш ніж 5000 викладачів та співробітників. Серед минулих та нинішніх викладачів та випускників, варто особливо виділити: 20 лауреатів Нобелівської премії, 12 переможців премії Тюрінга, 22 члени Американської академії мистецтв та наук, 19 стипендіатів Американської асоціації сприяння розвитку науки, 72 члени Національні академії, 114 лауреатів премії «Еммі», 44 лауреати премії «Тоні» та 7 лауреатів премії «Оскар». Крім того, що ця установа вищої освіти надає студентам глибокі знання, вона також забезпечує своїх учнів гуртожитком, бібліотеками, комфортно облаштованими аудиторіями та лабораторіями. Не варто забувати, що ВНЗ дає можливість навчатися дистанційно, брати участь в програмах міжнародного обміну та навіть отримати матеріальну підтримку.

До слова, він є домом для перших у світі грантових програм Robotics and Drama, а також одного з перших факультетів комп'ютерних наук. Carnegie Mellon University зайняв 89-е місце у рейтингу досліджень та розробок у 2015 році, витративши при цьому 242 мільйони доларів.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Факультети та вартість навчання в Карнегі Меллон

Як раніше згадувалося, Carnegie Mellon має сім коледжів та незалежних шкіл, серед яких:
— інженерний коледж;
— коледж образотворчих мистецтв;
— Dietrich коледж гуманітарних та соціальних наук;
— Mellon коледжу науки;
— Теппер школа бізнесу;
— Х. Джон Хайнц III коледж інформаційних систем та громадської політики;
— школа інформатики.
Установа вищої освіти Меллон дає можливість навчатися як на бакалавраті, так і на магістратурі. Також, варто підкреслити, що ВНЗ не є сильно виборчим, на одне місце доводиться 2 кандидати.

Що стосується вартості навчання, то для резидентів країни бакалаврат, втім як і магістратура обійдеться не більш ніж 20 тисяч доларів на рік. Для іноземних громадян вартість не перевищить позначку у 47 тисяч доларів, все залежить від обраного градуса та спеціалізації. Іноземцям варто враховувати й додаткові витрати, які іноді можуть досягати майже такої ж суми, як і оплата навчання. Зважаючи на це, а також інші важливі фактори, фахівці UP-STUDY рекомендують придивитися до ВНЗ Польщі, які поєднують високу якість з низькою платою.

Підбиваючи підсумки, зауважимо, що CMU перспективний ВНЗ, який відкриває великі можливості перед своїми студентами. Створюючи комфортні умови для навчання, він приваблює безліч іноземних студентів. Правда, висока плата та витрати можуть стати тим бар'єром, який буде перешкоджати багатьом кандидатам, тому університет підійде не кожному.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →