ТОП університетів світу: Університет Чжецзян (Zhejiang University). Огляд університету

5/5 (2 Голосів)
ТОП університетів світу: Університет Чжецзян (Zhejiang University). Огляд університету 5 0 5 2

У вересні 1998 року був створений новий університет Чжецзян (Zheda), заснований на об'єднанні чотирьох колишніх самостійних освітніх одиниць: Університету Чжецзян, Університету Ханчжоу, Сільськогосподарського університету Чжецзян та Медичного університету Чжецзян, які були розташовані у місті Ханчжоу. Затверджене Державною радою, його створення стало вагомим кроком у реформуванні та розвитку вищої освіти у Китаї. Ці 4 університети, що підлягали об'єднанню, виросли з одного і того ж родоводу, Qiushi (у буквальному значенні «шукає істини» в перекладі з китайської) Академії, яка була заснована століття тому як один з найбільш ранніх ВНЗ у Китаї. За підсумком, всі вони успадкували від неї дух «Ціуші» та водночас, створили свої відмінні риси у навчанні та дослідженнях. Маючи відмінну репутацію, дана структура вищої освіти займає 87-у позицію відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019.

Особливості та програми навчання у Zheda

З подачі Міністерства освіти Китаю, нещодавно створений (21 рік тому) університет Чжецзян є ключовою всеосяжною навчальною структурою, чиї області досліджень охоплюють одинадцять напрямків навчання, а саме: філософія, література, історія, освіта, наука, економіка, юриспруденція, управління, інженерія, сільське господарство та лікарський засіб. На поточний момент, ВНЗ має 110 спеціальностей для навчання на бакалавраті, а також має право присуджувати ступені магістра з 264 програм та докторські ступені у напрямку сільського господарства та медицини. Навчаючи більш ніж 47 тисяч студентів, він має у своєму розпорядженні кілька кампусів з розвиненою інфраструктурою. Головним кампусом інженерної справи є Юкуан. Xixi Campus прихистив факультети науки та мистецтв. Інші кампуси даної цілісної структури вищої освіти вміщають факультети з перерахованих напрямків. Варто відзначити, що Zheda має гарну бібліотеку, яка є сховищем рідкісних томів та видань.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Процес вступу та вартість навчання у Чжецзян

Як і в інших іноземних установах освіти, в даному ВНЗ навчальний рік розділений на два семестри, які закінчуються перевіркою знань. Процес зарахування відбувається за підсумками складання іспитів. Чжецзян можна назвати не сильно виборчим, але, тим не менше, відсоток іноземних учнів досить невисокий та становить не більш ніж 5 пунктів. Що стосується вартості навчання, то як програми бакалаврату, так і магістратури вимагають плати в середньому у розмірі 4,663 доларів. Середня сума на додаткові витрати становить не менш ніж 10 тисяч на рік, що є не найвищим показником серед інших іноземних держав. Але, тим не менш, фахівці UP-STUDY не рекомендують стрімголов кидатися збирати документи для вступу в цей інститут, оскільки як Zheda, так і країна розташування мають дуже багато особливості, які підійдуть далеко не кожному європейцю або абітурієнтам з країн СНД. Доречніше віддати перевагу університетам Польщі, де висока якість гармонійно поєднується з доступною платою, а менталітет та манери більш звичні та не надають дискомфорту.

Підсумовуючи, зауважимо, що Zheda навчає майже 50 тисяч студентів та надає широкий вибір спеціальностей та високий рівень викладання. Він є одним з десяти кращих ВНЗ Китаю та має хорошу репутацію серед роботодавців. Окрім іншого, він веде активну зовнішню діяльність та входить до групи університетів Тихоокеанського регіону.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →