ТОП університетів світу: Університет Британської Колумбії (University of British Columbia). Огляд університету

5/5 (2 Голоса)
ТОП університетів світу: Університет Британської Колумбії (University of British Columbia). Огляд університету 5 0 5 2

Бувши 51-м кращим ВНЗ світу у Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, Університет Британської Колумбії (UBC) має відмінну репутацію серед вчених та роботодавців, а також на міжнародному рівні. Ця установа вищої освіти перевершує інші ВНЗ подібного роду з багатьох предметів, про що свідчить рейтинг університетів QS World University за тематикою, у тому числі: географії, видобутку корисних копалин, предметах, які пов'язані зі спортом. Маючи гарні зелені кампуси в Ванкувері та Оканагане, в Університеті Британської Колумбії знаходиться концертний зал, робоча ферма, місце для проведення Олімпійського хокею, найбільший скелет синіх китів в Канаді, наукові лабораторії світового класу по субатомній фізиці та центр для інтерактивних досліджень в області стійкості.

Особливості та переваги UBC

У поточному році, даній освітній структурі виповниться 101 рік, а це означає, що досвіду у сфері надання послуг навчання їй не позичати. Бувши публічною дослідною установою, вона спочатку засновувалася як університетський коледж Макгілла. Нарощуючи з роками свій потенціал, ВНЗ став значною установою, яка здатна прийняти у своїх стінах не менш ніж 50 тисяч студентів, а також кілька тисяч дослідників та викладачів. Варто врахувати, що це один з найстаріших вищих навчальних закладів Британської Колумбії, та він, крім надання навчання, має більш ніж 200 клубів за інтересами. На одному з гірськолижних курортів ВНЗ має особисту базу. Серед викладачів, наукових співробітників та випускників знаходяться сім лауреатів премії Нобеля, а також власники 64-х олімпійських медалей.

Факультети та вартість навчання в Британській Колумбії

Як раніше згадувалося, даний університет навчає понад 50 тисяч студентів, серед яких 20% — іноземні громадяни. З усіх учнів 52 тисячі працюють над досягненням ступеня магістра, а більш ніж 10 тисяч навчаються в аспірантурі. Більшість студентів, які вважали за краще саме цей вищий навчальний заклад, зараховані на один з п'яти більших факультетів, серед яких: мистецтво, наука, прикладна наука, медичний факультет UBC та школа бізнесу Саудер.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Крім великого вибору спеціальностей, ВНЗ надає студентам й інші переваги, а саме: гуртожиток, матеріальна допомога, програми міжнародного обміну, програми дистанційного навчання, бібліотеки, комфортні аудиторії, лабораторії, галереї та архіви. Вартість навчання для резидентів країни на бакалавраті становить 7500 доларів, магістратура обійдеться у 10 тисяч доларів. Для іноземців плата трохи вище, але не переступає поріг у 22 тисячі доларів, все залежить від обраного напрямку досліджень. University of British Columbia не є сильно виборчим ВНЗ, але багатьом абітурієнтам з країн СНД та Європи складно вчитися тут через великі витрати та специфіку університету. Кваліфіковані фахівці UP-STUDY рекомендують, студентам, які бажають отримати якісну освіту з доступною платою та великими перспективами, вибрати університети Польщі.

Підсумовуючи, підкреслимо, що UBC володіє фермою, де проводить дослідження та вирощує еко продукти. Студенти мають доступ до безлічі навчальних структур, які дозволяють отримувати знання та проводити

власні тести і дослідження. Завдяки грамотно складеній програмі навчання, а також висококласному викладацькому складу, студенти, які закінчили ВНЗ високо цінуються роботодавцями не тільки у локальному масштабі, а й у міжнародному.

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →