ТОП університетів світу: Нью-Йоркський університет (New York University (NYU)). Огляд університету

4,7/5 (3 Голоса)
ТОП університетів світу: Нью-Йоркський університет (New York University (NYU)). Огляд університету 4.7 0 5 3

Нью-Йоркський університет (NYU) був оцінений в п'ять зірок Quacquarelli Symond (QS), досягаючи максимальних оцінок в категоріях досліджень, інновацій, об'єктів та спеціальних критеріїв. Бувши 52-м у рейтингу університетів QS World 2019, дана американська установа вищої освіти має відмінну репутацію на світовій арені, а його випускники обераються рекрутерами, про що свідчать відмінні результати NYU в рейтингу успішності 2017 року. New York University посідає третє місце у рейтингу QS World University з тематики, серед іншого варто відзначити: бухгалтерський облік та фінанси, математику, юриспруденцію та юридичні дослідження, психологію, філософію. Серед знаменитих випускників пригадаємо актора Алека Болдуїна, поп-зірку Леді Гагу та знаменитого драматурга Тоні Кушнера.

Особливості та специфіка університету Нью-Йорка

Заснований в Нью-Йорку, New York University має університетські містечка в Манхеттені та Брукліні, в центрі його будівель навколо прекрасного парку Вашингтон-сквер у Грінвіч-Віллідж. Нараховуючи понад 100 років існування (почав свою діяльність у 1831 році), він також один з найстаріших ВНЗ у Сполучених Штатах. Серед наукових співтовариств ця освітня установа дуже популярна своїми дослідниками у напрямку хімії, економіки та медицини. NYU є непублічною навчальною структурою, яка, крім надання послуг освіти сконцентрована на науково-дослідницькый діяльності. Він володіє центрами, розташованими в Аккрі, Берліні, Буенос-Айресі, Флоренції, Лондоні, Мадриді, Парижі, Празі, Сіднеї, Тель-Авіві та Вашингтоні, окрузі Колумбія. Маючи сильний викладацький склад, варто особливо підкреслити, що серед нього, а також студентів-випускників минулих років присутні 38 нобелівських

лауреатів, більш ніж 30 переможців премії Пулітцера, більш ніж 30 переможців премії Академії та сотні членів Національної академії наук. Серед випускників також присутні глави держав, видатні математики, винахідники, діячі ЗМІ, олімпійські чемпіони, керівники компаній зі списку Fortune 500 та астронавти.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Коледжі, школи та вартість навчання в NYU

Крім школи мистецтва, яка вміщує коледж мистецтва та науки, вищу школу мистецтва та науки, а також коледж ліберальних досліджень, NYU налічує ще двадцять навчальних підрозділів, серед яких:

- Центр наукових досліджень
- Центр міської науки та прогресу
- Коледж стоматології
- Коледж глобальної громадської охорони здоров'я
- Коледж сестринської справи Рорі Майерс
- Курант Інститут математичних наук
- Школа індивідуалізованого вивчення Галлатина
- Інститут образотворчих мистецтв
- Інститут вивчення стародавнього світу
- Школа бізнесу Леонарда Н. Штерна
- NYU Абу-Дабі
- NYU Shanghai
- Роберт Ф. Вагнер Вища школа державної служби
- Срібна школа соціальної роботи
- Юридичний факультет
- Школа медицини
- Школа професійних досліджень
- Штейнхардтська школа культури, освіти та розвитку людини
- Інженерна школа Тандоне
- Тісская школа мистецтв

Забезпечуючи студентів всім необхідним: бібліотеками, лабораторіями, міжнародними програмами обміну, гуртожитками, фінансовою підтримкою, ВНЗ навчає 43 тисяч студентів на різних спеціальностях та градусах. Вартість навчання для нерезидентів країни на бакалавраті становить $46,170, магістратура обійдеться у $39,000. Плата за навчання для локальних студентів не перевищує позначки у 20 тисяч доларів. Ділячись багаторічним досвідом, фахівці центру польської освіти UP-STUDY звертають увагу абітурієнтів на те, що навчання в даному університеті вимагає великих інвестицій. Зважаючи на це, а також інші фактори, доречно звернути увагу на більш доступні ВНЗ, які здатні надати якісний диплом з доступною вартістю. Саме такими університетами є ВНЗ Польщі, а наші співробітники допоможуть підібрати спеціальність та комфортну освітню структуру.

Підсумовуючи, варто зауважити, що NYU є перспективним університетом з великою кількістю наукових досягнень, особливо у сфері медицини та хімії. Студентам надаються комфортні умови, міжнародні програми та

фінансова допомога. Викладачі мають високу кваліфікацію та цінуються в наукових колах. На жаль, плата за навчальний рік може бути непосильною для багатьох іноземців, але не варто сумувати, оскільки є багато гідних варіантів, які дозволять отримати якісну освіту за помірну плату.

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →