Три міфи про навчання в Польщі, розвієні програмою UP-STUDY

5/5 (1 Голос)
Три міфи про навчання в Польщі, розвієні програмою UP-STUDY 5 0 5 1

Що перше приходить на думку, коли Ви чуєте слова "Навчання в Польщі"? Мабуть, наступне: "Щоб там навчатися, потрібно було вивчати польську змалечку" або "Це все дуже складно для нас вступити до європейського університету" чи просто "Мабуть, освіта неймовірно дорога". Зараз ми розвіємо ці міфи і Ви зрозумієте, що Навчатися в Польщі тепер стало доступно, при цьому необхідного рівня володіння польською, можна досягти вже на курсах при університеті, після офіційного запрошення на навчання. Все це стало можливим, завдяки тісній дружній співпраці компанії "UP-STUDY" із польськими ВУЗами.

1-ий міф: "Щоб вчитися в Польщі, потрібно було вивчати польську змалечку"

Це все не так, і підтвердженням тому є наші студенти, які успішно закінчують польські ВНЗ, не маючи з мовою ніяких проблем, незважаючи на те, що почали її вивчати вже після зарахування до університету, перед початком навчання. На це є дві причини:

Перша причина, це те, що українська і польська мови дуже подібні, і процес вивчення до необхідного рівня, займе не більше 1-2 місяців. Тут мова іде про освоєння польської безпосередньо у мовному середовищі, під час проходження мовних курсів при університеті у Варшаві (які проводяться за 2 місяці до початку навчання).

Друга причина - українських студентів (та інших іноземних), навчають у спеціально сформованих групах, де врахована вся специфіка викладання на польській мові. Тому з перших курсів навчання, рівень володіння може бути не високим. Далі мінімальний щабель поступово піднімається, і вже з 2-3 курсів студенти володітимуть мовою практично на рівні з поляками.

 

2-ий міф: "Дуже складно вступати до європейських університетів"

Раніше втупити до університету Польщі, було справою не із легких. Але тепер все змінилося на краще, завдяки компанії "UP-STUDY", яка є офіційним представником польських ВНЗ і має повноваження проводити співбесіди до зарахування та приймати документи абітурієнтів, гарантуючи вступ до обраного Університету.

Результат співбесіди оголошується вже через тиждень після подачі документів, і абітурієнт отримує у нашому офісі офіційний лист від університету про зарахування. Окрім ознайомлення зі спеціальностями, збором, підготовкою, обробкою та подачею документів, кваліфіковані спеціалісти компанії "UP-STUDY" допоможуть із вибором житла (у гуртожитку чи квартирі) та займатимуться комплексною підтримкою студентів під час першого року навчання.

Ми допоможемо Вам обрати спеціальність та університет, а при бажанні Ви зможете відвідати його разом із батьками, записавшись до нашої програми "Ознайомлення із ВНЗ Польщі".

 

3-ій міф: "Навчання у Польщі неймовірно дороге"

Навчання на здобуття Європейського диплому, який є визнаним у всьому світі (не плутати із українським дипломом європейського зразка), коштує як правило великих грошей. Але університети в Польщі є тому виключенням, де вартість є рівною українській, а освіта якісніша і бажана в усій Європі та навіть США і Канаді. Варто розраховувати, що навчання коштуватиме від 7900 гривень за рік (2 семестри), і додатково сплачуватиметься проживання від 1200 гривень на місяць. Знайти роботу маючи європейський диплом буде не складно, завдяки діючим при університетах центрам кар'єр та працевлаштування. Через таку доступну вартість навчання та відкритість для іноземних студентів, до Польщі прямують на навчання абітурієнти із таких країн як Німеччина, Англія тощо.

Переваги навчання у Польщі є очевидними та безспірними, саме тому щорічно сотні бажаючих із України подають заяви абітурієнтів та успішно здобувають європейську освіту.

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →

15 12 2019 14:00:00

Волонтерство для студентів польських ВНЗ — чи варто працювати безкоштовно?

Період Різдва та дня Святого Миколая пробуджує у багатьох почуття, що варто щось робити для інших. Але як виглядає ситуація, коли зникає святкова атмосфера? Обговоримо це питання у статті.

Детальніше →