Житло від UP-STUDY у Польщі: відгуки студентів та фото

3,8/5 (11 Голосів)
Житло від UP-STUDY у Польщі: відгуки студентів та фото 3.8 0 5 11

Апстадівці, які приїхали на навчання та мовний курс у 2015 році вже більше місяця проживають у Польщі у житлі, що надано UP-STUDY. До Вашої уваги фото та відгуки наших студентів у містах: Варшава, Вроцлав, Познань та Люблін

Поселення та підтримка Апстадівців у Польщі

Центр польської освіти UP-STUDY має у Польщі 4 відділення (станом на осінь 2015), які займаються супроводом та підтримкою Апстадівців у Польщі під час навчання.

З 1-го вересня та 1-го жовтня студенти заселилися у комфортабельне житло від UP-STUDY у Польщі. За цей час вони частково адаптувалися, дізналися багато нового про навчання та нову домівку. Студенти розпочали доросле та самостійне життя під супроводом UP-представників. Наші спеціалісти у Польщі допомагають студентам у всьому: починаючи від банальної допомоги у поповненні рахунку мобільного, закінчуючи супроводом до лікарні дітей, які застудилися.

UP-представники - це куратори студенів у Польщі, що завжди поряд протягом всього періоду навчання. Також, до наших працівників, за місцем навчання дитини, можуть телефонувати батьки студентів та абсолютно безкоштовно отримувати інформацію про те, як дитина навчається, чи дотримується вона порядку та як дитина себе поводить. Детальніше про підтримку Апстадівців у Польщі - UP-SUPPORT →

Фото Апстадівців у помешканнях

ВАРШАВА. Ніщименко Марія, Університет Гуманітарних Наук та Психології:
“Квартира є дуже просторою, у трьох кімнатах мешкає по двоє людей. Кімнати обладнані усім необхідним для навчання. UP-представник допомагає у вирішені питань, які виникають у нас під час навчання та проживання. Він намагається покращити умови проживання. Я дуже задоволена умовами проживання та університетом.”

ВАРШАВА. Сидор Лілія, Університет Гуманітарних Наук та Психології:
“Я дуже задоволена помешканням та роботою куратора. Відношення до студентів відмінне. UP-представник Василь відповідальний та вникає в кожну проблему студентів. Квартира комфортна та затишна, усе влаштовує. З вікна гарний вигляд на осінні двори Варшави. Також приносить радість той факт, що до університету не потрібно довго доїжджати.”

 

ЛЮБЛІН. Губа Анна, Університет Бізнесу та Управління:
“Я проживаю у трьохкімнатній квартирі. У кожній кімнаті мешкає по двоє людей. Квартира мені подобається. Вона простора, тут чудовий ремонт, обладнана всім необхідним, має добре освітлення та знаходиться в центрі міста. Умови проживання прекрасні та повністю створені для нашого комфорту. Представник UP-STUDY  Валерія - дуже відповідальна, допомагає у вирішенні будь-яких проблем, які виникають у нас під час навчання та проживання. Вона намагається зробити все якомога краще для нас.
Я задоволена умовами проживання та університетом. Я вважаю, що нам дуже пощастило як з квартирою, так і з куратором. 
Дякую UP-STUDY за допомогу та підтримку.”

ВРОЦЛАВ, мешканці квартири:
“UP-представник Анна є відповідальним куратором. Якщо виникають якісь непорозуміння у співмешканців квартири, то Анна справедливо оцінює ситуацію та допомагає вирішити проблему чи непорозуміння. Вона вислуховує кожну нашу скаргу і сприяє її ліквідації. Також, хочемо зауважити, що куратор Іван ніколи не розгублюється в критичних ситуаціях. Ми раді, що маємо таких кураторів, які прийдуть на допомогу у будь-яку хвилину!

Дякуємо!"

ПОЗНАНЬ, Алексеев Владислав, Университет Гуманитарных Наук и Психологии:
"Я проживаю в Познани. Учусь в SWPS. Со мной в квартире проживают еще 3 парня, все для комфортной жизни в квартире есть. UP-представитель Богдан всегда помогает нам с решением проблем. В процессе обучения помогает скорее освоиться и влиться в учебный процесс."

 

Компанія UP-STUDY допомагає вирішити одну із головних проблем, яка з'являється,якщо Ви обираєте навчання закордоном — пошук місця проживання у новій країні. Більшість батьків ставлять перед собою питання: де саме буде проживати моя дитина? Відповідь проста - ми забезпечуємо усіх своїх студентів-учасників кімнатами у власних гуртожитках та квартирах (на вибір) по 2-3 особи у кімнаті за цінами проживання нижче ринкових, що дозволяє Вам заощадити на проживанні до 10 000 грн за рік.

До Вашої уваги фото Апстадівців у помешканнях UP-STUDY та їх відгуки про умови проживання та навчання.

 

12 12 2019 13:12:00

XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

16 лютого 2020 у Києві та 25+ містах України проходитиме XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21". Для учнів, 9,10,11 класів і студентів діють спеціальні акції і пропозиції.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.01. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

16 12 2019 19:20:00

Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай із другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Детальніше →