Робота, оплата та розвиток — ось чого хочуть польські студенти

5/5 (1 Голос)
Робота, оплата та розвиток — ось чого хочуть польські студенти 5 0 5 1

Коли польських студентів, серед яких великий процес прагматичних учнів з України, запитують про їх кар'єрні цілі вони звертають особливу увагу на отримання стабільної роботи, перспективи кар'єрного зростання та конкурентоспроможну винагороду. Вони хочуть поліпшити свої компетенції для досягнення високих доходів у майбутньому. Такі висновки виходять з дослідження «Universum Student Report», проведеного Universum Global серед студентів польських університетів. У виданні взяли участь майже 26 тисяч осіб. Давайте більш детально розглянемо очікування студентів польських університетів, а також обговоримо найбільш прибуткові та перспективні напрямки, які здатні задовольнити запити молодих та більш досвідчених фахівців.

Польських студентів називають мисливцями, людьми, які шукають нові можливості на ринку праці, як у локальному, так і у глобальному масштабі. Вони пристосовують рішення до потреб клієнтів та можуть використовувати навички на користь компанії. Водночас вони очікують конкурентну винагороду та хочуть розвиватися, щоб через деякий час заробити набагато більше, ніж у перші роки роботи.

Чого чекають студенти під час та після навчання у польських ВНЗ?

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що студенти на початку своєї кар'єри, причому, попри те, відбувається старт ще під час навчання або після, не розраховують на дуже високу зарплату. Їх очікування у цьому напрямку нижче середнього.

Студенти хочуть розвиватися для того, щоб заробити набагато більше з часом. Саме «високий заробіток у майбутньому» був найбільш частою відповіддю на питання про важливі аспекти професійної діяльності. Для молоді також важливі рекомендації, які можна отримати під час підробку, стажування, практики або роботи на половину ставки.

Серед інших важливих чинників молоді леді також відзначили повагу роботодавця до співробітників та безпечну зайнятість. Чоловіки вказали

на важливу роль поваги до працівників, а також на можливість навчання для розвитку специфічних навичок. Важливе креативне робоче середовище, інноваційність компанії або мотиваційні системи для співробітників.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Перспективні напрямки, які віщують високий дохід та моральне задоволення

На сьогодні, є багато професій, які можуть принести високий дохід, а також задоволення від професійної діяльності. Не всі мають величезний потенціал у майбутньому, але є ті, які будуть мати підвищений попит ще не один рік, серед них такі напрямки:

  • ІТ. Фахівці, які мають хороші знання, високий потенціал та, в ідеалі, хоча б мінімальний досвід, не мають відбою від роботодавців. Дефіцит величезний, тільки у Польщі нестача кадрів становить понад 50 тисяч. З кваліфікацією, отриманою у Польщі, можна реалізувати свій потенціал у кожній із країн Європи. Вибір спеціалізацій широкий: програмісти, фахівці ІТ-безпеки, тестувальники, розробники інтерфейсів та багато інших.

  • Архітектура та Будівництво. Це різні напрямки, але багато у чому фахівці, які отримали диплом в одному напрямку, якщо є охота або необхідності спокійно можуть перепрофілюватися. Обидві специфіки мають перспективи розвитку, а дипломовані фахівці не відчувають браку пропозицій від роботодавців та можуть розраховувати на гідну зарплату та можливість постійно навчатися.

  • Графіка. Тут можна поєднати творчий потенціал та технічні знання. Фахівці мають попит, багато хто набувають перший досвід та дохід від професії ще під час навчання.

Отже, студенти польських університетів, як прагматичні люди не мають необґрунтованих запитів. Бажання мати стабільний високий заробіток, перспективи зростання та навчання — це те, чого шукає кожен свідомий громадянин. Якщо правильно підібрати ВНЗ, спеціальність та у процесі навчання подбати про напрацювання практичного досвіду, то мета буде досягнута.

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →