У Києві пройшла найбільша в Україні виставка-презентація "Навчання в Польщі 2015"

5/5 (1 Голос)
У Києві пройшла найбільша в Україні виставка-презентація "Навчання в Польщі 2015" 5 0 5 1

19 жовтня 2014 року у Києві відбулася головна подія освітньої галузі — Всеукраїнська Освітня Виставка-Презентація “Навчання в Польщі 2015”.
Протягом дня, гості виставки-презентації мали змогу отримати компетентні і вичерпні консультації з питань, що їх найбільше цікавлять: про вибір польського університету, умов вступу, навчання, проживання, коштів та видатків, стипендій та грантів, кар’єрні перспективи тощо.

files/articles/upstudy_ar_67_15.jpg

files/articles/upstudy_ar_67_18.jpg

Освітня подія року

На сьогодні, Всеукраїнська Виставка-Презентація “Навчання в Польщі 2015” є найбільшим освітнім заходом в Україні, яка охопила більше 2200 відвідувачів. Ми з упевненістю можемо говорити про наймасштабнішу освітню виставку року в Україні. З усіх куточків України приїхали батьки, діти, вчителі.

Організатором заходу і офіційним представником є провідний український Центр Польської Освіти UP-STUDY.
Відвідувачі мали змогу отримати сучасний “Довідник абітурієнта - Навчання в Польщі 2015” та актуальну інформацію про рейтингові спеціальності та університети, що приймають на навчання українців. Кожного відвідувача наші експерти UP-STUDY швидко зорієнтували щодо участі у виставці та надали підказки до представника якого навчального закладу краще звернутися, де отримати ту чи іншу інформацію, яка викликала інтерес для відвідувача.

Гості виставки отримали компетентні і вичерпні консультації: про вибір університету, умови вступу, навчання, проживання, кошти і видатки, стипендії та гранти, кар’єрні перспективи тощо.

Презентувавши можливості отримання вищої освіти за кордоном, виставка слугувала одночасно і форумом — зручним майданчиком, де колишні і майбутні студенти, батьки і представники навчальних закладів могли обмінятися знаннями, враженнями, думками та досвідом про європейську освіту та життя.


В рамках виставки була проведена презентація 12-ти рейтингових університетів Польщі, спілкування у формі “запитання-відповідь” на актуальні для школярів, студентів і батьків теми:
● Як успішно вступити до закордонного Вишу?
● Де вивчати польську мову і як скласти іспит на її знання?
● Як визначитися з майбутньою професією?
● Які спеціальності найбільш перспективні, які користуються попитом на ринку праці та де їм навчають?
● та багато інших цікавих питань.

Доповідали і давали поради кращі експерти Центру Польської Освіти UP-STUDY, випускники та студенти ВНЗ Польщі та запрошені гості освітньої виставки. Шляхом свого успіху поділилась випускниця SWPS (Варшава) Ольга Миколюк. Дівчина з великим захопленням розповідала про своє студентське життя, про можливості, які відкриваються українським студентам.
Особливий фурор здійснив Том Гольдман - випускник WSPA, який вразив присутніх своїми амбіціями та вмінням тримати публіку. Після закінчення презентації зібрав навколо себе студентів та батьків, які хотіли отримати інформацію з перших вуст. Ми, зі свого боку, хочемо побажати Тому високих злетів та безмежного успіху в його житті.

Після закінчення виставки, відвідувачі мали змогу поспілкуватись, поставити запитання. Серед зареєстрованих учасників Програми буде розіграно iPad mini від Університету Гуманітарних Наук та Психології — SWPS.

Всі відвідувачі та гості виставки залишились задоволені, щасливі, сповнені надій в майбутнє..

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →