У цій статті ми постараємося викласти інформацію щодо того, які саме предмети меблів знадобляться, якщо квартиру обставляти з нуля.Предмети меблів для студента, якщо у Польщі квартира орендована з нуля?

5/5 (2 Голосів)
У цій статті ми постараємося викласти інформацію щодо того, які саме предмети меблів знадобляться, якщо квартиру обставляти з нуля.Предмети меблів для студента, якщо у Польщі квартира орендована з нуля? 5 0 5 2

Вступ до університету Польщі — це тільки частина того, що потрібно врегулювати, у разі, якщо було прийнято рішення здобувати освіту у цій європейській країні. Ще одним з нагальних питань є забезпечення житлом. Знайти та орендувати — це половина успіху, тому що нова квартира також повинна бути обладнана всім необхідним. У статті ми постараємося викласти інформацію щодо того, які саме предмети меблів знадобляться, якщо квартиру обставляти з нуля.

Які квартири можуть здавати у Польщі на тривалий час?

Устаткування студентських квартир радикально відрізняється. У гуртожитках є все необхідне: ліжко, шафа та стіл, книжкова полиця, але, коли відбувається пошук приватних орендних квартир або кімнат, тут інші обставини. Квартири та кімнати у Польщі можуть бути на будь-який смак, товщину гаманця та запити, від реліквії з часів Польської Народної Республіки, яка раніше використовувалася як комора або майже порожнє місце, яке потребує комплектації, до облаштованих за останнім словом пентхаусів. Попри вибір житла, без додаткових покупок, як правило, не обійтися. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що, природно, квартира, яка вимагає вкладень та меблювання, обійдеться у рази дешевше, тому не варто нехтувати таким варіантом. Також, пам'ятайте, що кандидати, що вступають з UP-STUDY, можуть розраховувати на безкоштовний підбір житла, причому за вартістю, яка нижча за ринкову.

Як облаштувати студентську квартиру?

1. Ліжко. Якщо немає спальних меблів, у Вас є вибір між односпальним ліжком, диваном або диваном-ліжком. Перший варіант, як правило, дешевше та легше транспортувати у разі переміщення. Студентам першого курсу рекомендується інвестувати у ліжко або шукати квартиру з уже наявними меблями. До речі, можна домовитися про те, щоб орендодавець сплатив за купівлю основного, але плата за оренду буде трохи вище.

2. Робочий стіл та стілець. Спочатку стіл не здається необхідним, але студент оцінить його при підготовці до практичних занять та першого іспиту. Базова версія не потребує ящиків або полиць, але вона повинна мати правильну висоту, також потрібно вибрати крісло.

3. Місце для гардероба. Якщо кімната невелика, найкращим варіантом є покупка вішалки для одягу на твердій основі. Це дешево та зручно, вона запобігає згинанню одягу, та предмети у полі зору, готові до надягання.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

4. Гаджети та аксесуари. Кімната для студентів, особливо з сусідами, не може обійтися без одного або декількох розширень. Розеток повинно бути, як мінімум кілька, щоб вони могли приводити у дію лампу, ноутбук та численні зарядні пристрої. Ще один гаджет — це пилосос, який, полегшить очищення будинку. Якщо квартира невелика та підлога не покрита килимами, досить купити ручну модель з резервуаром, який допоможе збирати пил, волосся та крихти.

5. Кухонне обладнання. Коли мова йде про кухонні аксесуари, у студентських квартирах вони дуже різні. Хоча піч важко назвати необхідною, кухня повинна бути, принаймні, з плитою. На щастя, якщо її там немає, можна розраховувати на отримання електричної варильної панелі з одним контуром — найдешевший варіант можна купити за 60 злотих.

Підсумовуючи, варто зауважити, що список може здатися банальним, але це дійсно те, без чого не можна організувати комфортний побут.

Якщо Ви вирішили наймати квартиру без меблів, тоді можна розраховувати на більш низьку плату. З'явиться можливість організувати все за своїм уподобанням, купивши лише необхідне.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →