Популярні польські сайти та форуми, які будуть корисні іноземним студентам

5/5 (1 Голос)
Популярні польські сайти та форуми, які будуть корисні іноземним студентам 5 0 5 1

У сучасному світі, одним з дієвих способів полегшення студентам періоду адаптації під час першого року навчання в університетах Польщі є Інтернет-майданчики для спілкування, пошуку та уточнення необхідної інформації — сайти та форуми на різні теми. У соціальних мережах існує велика кількість, як російськомовних, так і польських гайдів/спільнот, де спілкуються мігранти з України та інших країн СНД. З цієї причини, нижче, ми представимо список найбільш популярних сайтів та форумів, які стануть у пригоді українським учням у процесі освоєння професії у Республіці Польща.

Перелік корисних сайтів/спільнот у Польщі

1. Jakdojade.pl. Сайт створено для зручного та швидкого переміщення містом. Зайшовши на нього та обравши місто, в якому перебуваєте, Вам необхідно буде вказати місце перебування та кінцеву точку призначення. Jakdojade.pl побудує та покаже ряд можливих маршрутів, як дістатися до бажаного місця з пересадками або без них. Також, система даного сайту здатна розрахувати час, варіанти маршрутів піших прогулянок вказаним містом. Крім іншого, на порталі Ви зможете ознайомитися з розкладом міського транспорту та вартістю квитків на нього.

2. Gumtree.pl. Він є одним з найбільших польських сайтів, де зібрана велика кількість оголошень на різну тематику. Тут у Вас є можливість купити або продати будь-які товари, знайти житло та дізнатися розцінки на всілякі послуги, подивитися цікаві вакансії. Також, конкурентом даного сайту є портал olx.pl, який є аналогом українського сервера під

такою ж назвою. Він за функціями та контентом мало чим відрізняється від нашого, тому для українських студентів проблем у використанні його не виникне.

3. Pkp.pl. Сайт містить повну інформацію про роботу системи залізниці. Цей портал надає такі послуги, як: онлайн-покупка та бронювання квитків, вибір перевізника та маршруту, докладний розклад поїздів.

4. Allegro.pl. Найбільший польський портал-аукціон. На сайті представлені різні пропозиції, пов'язані з купівлею або продажем абсолютно будь-яких товарів/речей. Перевагою порталу є легка система оплати онлайн через карту з доставленням товару кур'єром/поштою або, безпосередньо, готівкою, забравши товар особисто у продавця. Також, allegro.pl розрахований, як на приватних осіб, так і на кампанії.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

5. Itaxi.pl. Популярний сервер у Польщі для замовлення таксі. Працює за принципом міжнародної програми Uber. Ви можете відстежувати своє таксі на карті сайту та самостійно вибирати марку/модель машини, тариф за кілометр, час очікування таксі. Крім того, після здійснення поїздки, у Вас є можливість оцінити рівень обслуговування та саму поїздку на сайті, а також додати в обране вподобаного водія.

6. Іmmigrant.today або rabota-polshe.com.ua — російськомовні форуми про життя, працевлаштування та досвід українців у Польщі. Тут Ви дізнаєтеся останні новини Польщі, відгуки про ту чи іншу роботу та зможете поставити питання, яке Вас цікавить.

Підбиваючи підсумки, ми можемо відзначити, що інформація, отримана на польських сайтах, допоможе спростити життя іноземним студентам у країні, а також зробить перебування у Польщі більш комфортним та різноманітним.

Також, з допомогою Інтернет-ресурсів, користувач може дізнатися не тільки важливу інформацію на необхідну тему, але й забронювати квиток на поїзд чи літак, подивитися розклад на сеанси у кінотеатрах, замовити їжу та знайти цікавий захід для проведення свого дозвілля. Для того, щоб зменшити час на пошук необхідного сайту/форуму, фахівці UP-STUDY рекомендують студентам підбирати прості та інформативні слова для запитів, тоді результати пошуку будуть релевантними.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

12 12 2019 13:12:00

XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

16 лютого 2020 у Києві та 25+ містах України проходитиме XIII Всеукраїнська міжнародна освітня презентація "Навчання в Польщі 2020-21". Для учнів, 9,10,11 класів і студентів діють спеціальні акції і пропозиції.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

16 12 2019 19:20:00

Акція "Вступай з другом за пів ціни". Діє до 31.01.20

Компанія UP-STUDY підготувала черговий сюрприз - акцію для абітурієнтів 2020: "Вступай із другом за пів ціни". Кожен із двох друзів, зможе заплатити лише половину вартості (в тому числі акційної) пакету вступу "Все включено".

Детальніше →