Нагородження переможців Міжнародної Логістичної Олімпіади 2016

5/5 (1 Голос)
Нагородження переможців Міжнародної Логістичної Олімпіади 2016 5 0 5 1

Днями були визначені переможці Міжнародної Логістичної Олімпіади 2016, організаторами якої були Університет MWSLIT та Центр польської освіти UP-STUDY. В Олімпіаді взяло участь більше 300 бажаючих, адже призи більш ніж привабливі: від безкоштовного двомісячного курсу польської мови у Вроцлаві до безкоштовного року навчання в MWSLIT на факультеті Логістики.
 
 

Міжнародна Логістична Олімпіада 2016

MWSLIT (Міжнародний Університет Логістики та Транспорту) знаходиться в місті Вроцлав, логістичному центрі Європи, яке має в арсеналі безліч робочих місць для випускників напряму «Логістика». Компанія UP-STUDY рада рекомендувати цей ВНЗ для бажаючих отримати знання в галузі логістики, перевезень і експедирування. Олімпіада була проведена з метою заохочення найбільш талановитих абітурієнтів, з розрахунку, що успіх на даному етапі змотивує їх до ще більш масштабних досягнень в майбутньому.

Олімпіада проходила під патронатом та у партнерстві із міжнародними компаніями: DHL, BOSCH, MERCEDES-BENZ, TOYOTA, ELECTROLUX, VOLVO, CILT, CRUSAR, LEONI, WOS. 

Олімпіада проходила в 2 етапи: після першого етапу було відібрано 100 студентів, які показали найкращі результати проходження онлайн тесту — впоралися швидше інших і відповіли правильно на більшу кількість запитань (питання тесту були спрямовані на визначення знань у сфері логістики). На другому етапі, 100 кращих претендентів, повинні були дати відповіді вже на більш складні запитання, що стосуються їх майбутньої спеціальності.

Переможцем Олімпіади став Дубровін Михайло, який зазначив, що брати участь в конкурсі йому було цікаво і не складно, ну і звичайно, порадував результат старань — адже тепер, його батькам буде легше фінансово підтримувати майбутнього студента в Польщі. 

UP-STUDY раді вітати переможців:

— 1 місце зайняв Дубровін Михайло (Бровари, Київська область). Приз: безкоштовний рік навчання в MWSLIT, безкоштовний двомісячний курс польської мови при університеті і подарунковий набір з атрибутикою університету.
— 2 місце зайняла Рустамова Катерина (Первомайськ, Одеська область). Приз: безкоштовний семестр навчання в MWSLIT, безкоштовний двомісячний курс польської мови при університеті і подарунковий набір з атрибутикою університету.
— 3 місце зайняли Єремєєва Дарія (Київ), Гусак Вадим (Кіровоград) і Клівода Владислав (Київ). Призи: безкоштовний двомісячний курс польської мови при університеті і подарунковий набір з атрибутикою університету.

 

Нагородження переможців Міжнародної Логістичної Олімпіади 2016

Спеціалістам компанії UP-STUDY приємно надавати свої послуги допомоги у вступі талановитим і цілеспрямованим дітям, які вже зараз виявляють інтерес до своєї майбутньої професії. Сподіваємося, що "Міжнародна Логістична Олімпіада 2016", стане початком їх великих перемог в студентському житті.

Слід зазначити, що UP-STUDY щороку виступає організатором Міжнародної Логістичної Олімпіади від 2014 року. ЇЇ популярність стрімко зростає серед абітурієнтів країн СНД. Тому, запрошуємо Вас прийняти участь у наступній "Міжнародній Логістичній Олімпіаді 2017", що буде відкрита під час вступної кампанії до Польщі від UP-STUDY на 2016-17 рік навчання. Нехай Вам пощастить!

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →

15 12 2019 14:00:00

Волонтерство для студентів польських ВНЗ — чи варто працювати безкоштовно?

Період Різдва та дня Святого Миколая пробуджує у багатьох почуття, що варто щось робити для інших. Але як виглядає ситуація, коли зникає святкова атмосфера? Обговоримо це питання у статті.

Детальніше →