Навчання в Польщі після 11 класу: легкий вступ та якісна освіта

5/5 (2 Голоса)
Навчання в Польщі після 11 класу: легкий вступ та якісна освіта 5 0 5 2

Приймати рішення з приводу подальшого навчання після 11 класу краще не в останній момент, а заздалегідь. Є такі учні, які вже з середини шкільної програми, у класі 7-8 знають, куди та на яку спеціальність будуть вступати, та тому вибирають по можливості профільні класи. На поточний момент, таких відповідальних учнів меншість, тому варто розглянути тему, яка стосується особливостей вступу до одного із закордонних університетів. Вирішивши вступати до одного з європейських ВНЗ, найкраще віддати перевагу освітнім установам Республіки Польща, адже для українських абітурієнтів це зараз найкращий варіант. Зауважимо, що спочатку необхідно дослідити особливості зарахування та специфіку університетів різних форм власності. У цій статті ми розповімо в які польські університети легше вступити після 11 класу, при цьому отримати якісну освіту, а також де іноземцям доступніше та перспективно навчатися.

Специфіка вступу до різних польських університетів

У Польщі продуктивно працюють та надають послуги вищої освіти майже 500 навчальних закладів, які відрізняються своїм статусом, можливостями присудження академічних кваліфікацій, а також, що важливо, формою власності. Останній показник дуже важливий, оскільки відображається на таких факторах, як: вартість навчання, підхід до студентів, просування на міжнародний ринок праці та спосіб зарахування. Розглянемо більш детально:
1. Державні університети. Такі польські ВНЗ мають найчастіше більш високу плату за навчальний рік, оскільки підтримують свій статус та є своєрідними брендами. Вони більше орієнтовані на локальних громадян, яких, спочатку прагнуть влаштувати на роботу на внутрішньому ринку праці. В процесі зарахування складаються вступні іспити.

Ті іноземці, які мають Карту Поляка, можуть брати участь у конкурсі на бюджетне відділення на рівних з локальними абітурієнтами.
2. Приватні (міжнародні) університети. Мають дуже лояльні правила прийняття до своїх лав, тобто не враховуються результати ЗНО (зовнішнього національного оцінювання), що українським одинадцятикласникам дає можливість не пропускати навчальний рік, при провалі цього українського методу оцінки знань. Підготувавши пакет документів та успішно пройшовши співбесіду, можна готуватися до отримання візи та переїзду. Плата у цих міжнародних установах значно нижче, причому вони надають якісну освіту та славляться своїм індивідуальним підходом до кожного учня.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Де іноземцям доступніше та перспективно вчитися?

Випускники польських ВНЗ, які є українськими громадянами, у котрий раз підкреслюють, що більш комфортно та перспективно здобувати вищу освіту саме у приватних університетах РП. Вони більше зацікавлені у просуванні студентів на міжнародний ринок праці, їх передові методи навчання готують фахівців для глобального працевлаштування, а знання дозволяють скласти гідну конкуренцію. Зважаючи на це, фахівці UP-STUDY рекомендують віддати перевагу одній з наступних навчальних структур:
1. Вроцлавський університет бізнесу.
2. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві.
3. Вроцлавський університет банківської справи.
4. Академія соціальних наук у Варшаві.

Підсумовуючи, варто звернути увагу, що у будь-якому випадку доцільніше вступати після 11 класу, не потрібно розглядати отримання середньої спеціальної освіти, оскільки вона тільки витрачає Ваш час та кошти. Щоб отримати максимум від навчання в Польщі, краще віддати перевагу приватним ВНЗ, які мають справедливу плату та високий рівень викладання. Але врахуйте, одного вступу до ВНЗ Польщі недостатньо, щоб отримати всі перспективи, необхідно докладати свої зусилля: брати участь у програмах та проектах, займатися самонавчанням та напрацьовувати практичний досвід.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →