Навчання в Польщі для білорусів. Комфортні ВНЗ для іноземців

5/5 (1 Голос)
Навчання в Польщі для білорусів. Комфортні ВНЗ для іноземців 5 0 5 1

Прагматичні білоруські абітурієнти, як і більшість українських, в останні кілька десятків років, вважають за краще здобувати освіту за кордоном, у країнах, які здатні запропонувати не тільки високий рівень якості, але й справедливу та посильну плату за навчальний рік. Саме такою державою, що надає якісний європейський диплом, котрий котується у всіх індустріально розвинених країнах є сусідня Республіка Польща. Отримана кваліфікація не тільки не вимагає підтверджень, але й досить високо цінується міжнародними роботодавцями. У даній статті ми розглянемо особливості навчання білорусів у Польщі, а також розповімо, які освітні структури найбільш комфортні та перспективні для іноземних учнів.

Особливості вступу та навчання білорусів та інших іноземців в польських ВНЗ

У білоруських абітурієнтів не менше шансів вступити до польських установ вищої освіти на бюджетне відділення, ніж, наприклад, у наших співвітчизників. Все залежить від обраної структури: приватна чи державна. Маючи Карту Поляка, білоруси можуть вступати до державних ВНЗ Польщі на рівних з громадянами країни. Також, вони можуть спробувати свої сили у завоюванні гранта або претендувати на стипендію. Що стосується приватних (міжнародних) університетів, тут теж можна значно здешевити навчання, отримуючи стипендію або підшукавши відповідний підробіток.
Навчання відбувається при рівних умовах, оскільки Польща — це дуже лояльна країна, а її університети, найчастіше, є інтернаціональними. Як і інші студенти, білоруси, за певних обставин, можуть отримувати кілька стипендіальних виплат одночасно.

Після закінчення ВНЗ, знову ж таки, в залежності від форми власності структури, можна працевлаштуватися як за місцем навчання, так і далеко за кордоном. Досить нечасто білоруські студенти повертаються на Батьківщину, але якщо це відбувається, то такі дипломовані фахівці дуже високо цінуються роботодавцями Білорусі.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Комфортні установи вищої освіти Польщі для іноземців

Як показує багаторічний досвід фахівців UP-STUDY, абітурієнтам з країн СНД та іншим іноземцям зручніше та перспективно навчатися у приватних освітніх установах та на це є ряд причин.
1. Вони орієнтовані на просування своїх студентів на міжнародний ринок праці.
2. Методики приватних ВНЗ повністю відповідають тенденціям глобального ринку праці.
3. Завдяки індивідуальному підходу до кожного учня приватних університетів, випускники здатні більш широко розкрити свій потенціал.
4. Низька плата в поєднанні з високою якістю дозволяють не розоряти сімейний бюджет студентів.
5. Сильна матеріально технічна база та великий викладацький склад більшості освітніх структур створюють всі необхідні умови для передового навчання.

Якщо Ви ще не прийняли рішення щодо ВНЗ, в якому здобувати освіту, варто приділити увагу та віддати перевагу одному з наступних університетів:
1. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві.
2. Університет бізнесу у Вроцлаві.
3. Університет банківської справи у Вроцлаві.
4. Громадська академія наук у Варшаві, Лодзі та Кракові.
Підсумовуючи, особливо підкреслимо, що у білорусів, як і в українських абітурієнтів є можливість не тільки отримати якісний європейський диплом, а й зробити це абсолютно безкоштовно. Також, якщо не вдалося вступити на бюджет або отримати індивідуальну знижку, завжди можна знайти хороший підробіток, який не тільки поліпшить матеріальне становище, а й дасть безцінний досвід праці в європейському колективі. Але, варто врахувати, що вступ — це тільки мала частина шляху, потрібно докладати максимум зусиль, щоб претендувати на ті перспективи, які відкриває навчання в Польщі.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →