Кращі польські ВНЗ для вивчення архітектури

5/5 (2 Голосів)
Кращі польські ВНЗ для вивчення архітектури 5 0 5 2

Кожен свідомий абітурієнт, під час вибору майбутньої професії спирається не тільки на результати всіляких рейтингів, думку батьків, високі оцінки з предметів в особистому табелі успішності, але й на власні бажання та таланти. Також варто враховувати тенденції ринку праці та популярність спеціальності, тоді вибір дійсно буде правильним, обґрунтованим, та, що найголовніше, у майбутньому не буде викликати жалю. Уже кілька років поспіль велику популярність має напрямок архітектури. Природно, щоб мати можливість розвиватися не тільки у рамках однієї країни, а й далеко за межами, доречно отримати диплом, котрий котується у всіх індустріально розвинених державах. Саме тому наші співвітчизники, які бажають навчитися архітектурній справі відправляються до Республіки Польща, яка, відповідаючи на попит, пропонує навчання у цьому напрямку досліджень в університетах різних польських міст. Дана стаття стане цікавою всім абітурієнтам факультету «Архітектура», оскільки ми розповімо, в якому з польських університетів краще отримувати цю професію.

Перспективні польські університети, в яких можна опанувати напрям «Архітектура»

Варто зауважити, що за фактом повністю профільних університетів у цьому напрямку зовсім небагато, та й цього не потрібно, адже у більшості бізнес-університетів є відповідний факультет, який пропонує кілька спеціальностей на вибір. Бажаючи стати архітектором з великої літери, фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують віддати перевагу одному з наступних університетів:

1. Академія Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві. Цей столичний ВНЗ пропонує опанувати даний напрям з річною оплатою на польськомовному курсі — 1450 євро, якщо вибрати англійську мову викладання, тоді плата становить 3000 євро.

2. Вроцлавський Політехнічний Університет, де рік навчання обійдеться у 2500 євро.

3. Академія суспільних наук. ВНЗ має свої представництва у Варшаві, Кракові та Лодзі, та пропонує отримати цю професію у своїх стінах з річною вартістю у 1640 євро.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Що вивчають студенти під час курсу архітектури?

Дійсно, щоб стати справжнім професіоналом своєї справи, студентам необхідно отримати знання у найрізноманітніших напрямках. Більшість університетів, які надають можливість отримати цю спеціальність, читають своїм студентам такі дисципліни: економіку, міський дизайн, дизайн інтер'єрів, технології будівництва та оснащення об'єктів, теорію архітектури та містобудування, ландшафтну архітектуру, містобудівне проектування, екологію, архітектурне проектування, правила управління простором, планування, матеріалознавство, а також кілька широкопрофільних предметів. Варто підкреслити, що студенти, вивчивши такий значний перелік предметів, після закінчення університету, найчастіше досягнувши освітньо-кваліфікаційного ступеня магістра, можуть працювати не тільки архітектором у відповідному агентстві, але й створювати дизайнерські проекти, влаштувавшись на вакансію дизайнера або відкрити власну профільну компанію.

Чимало пропозицій про роботу отримують молоді фахівці, випускники факультету «Архітектура» від будівельних компаній, державних структур, які зайняті у галузі архітектури та містобудування, а також від установ, що займаються територіальним плануванням.

Підсумовуючи, варто особливо підкреслимо, що спеціальності факультету «Архітектура» мають 91% у рейтингу популярності. Фахівці цього напрямку дуже затребувані як на локальному, так і міжнародному ринку праці. Напрацювавши досвід ще зі студентської лави, можна відразу після отримання диплома претендувати на хороший рівень заробітної плати. Якщо Ви бажаєте опанувати професію архітектора з лояльною платою за навчальний рік, краще віддати перевагу одному із запропонованих ВНЗ, а наші кваліфіковані експерти допоможуть без проблем подолати вступні випробування, правильно підготувати документи та навіть підшукати житло на період навчання.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →