Які міста необхідно обов'язково відвідати у Румунії?

5/5 (1 Голос)
Які міста необхідно обов'язково відвідати у Румунії? 5 0 5 1

Як відомо, молоді люди, під час отримання освіти, прагнуть не тільки відбутися як професіонал, а й стати особистістю. Для цього, одним з найулюбленіших способів є подорожі. Студенти польських університетів також не залишаються осторонь, та на вихідні або канікули прагнуть об'їздити якомога більшу кількість міст та країн. Не найближчий варіант подорожі, але, тим не менш один з найбільш захоплюючих є Румунія. Причому у цьому випадку, варто приділити увагу не тільки столиці країни, але й іншим містам. Зауважимо, що така поїздка обійдеться трохи більше стандартного європейського тура, але воно того варте. У даній статті ми розповімо про найголовніші пам'ятки Румунії, а також висвітлимо найбільш примітні місця столиці — Бухареста.

Які міста відвідати під час приїзду до Румунії?

Підкреслимо, що переїзд буде затяжним, оскільки дорога становить з Варшави до Бухареста майже 1000 кілометрів. Хоча, таку відстань варто подолати, щоб захопитися кожним куточком дивної румунської держави. Маючи у своєму розпорядженні трохи часом, фахівці UP-STUDY рекомендують відвідати наступні місця, основна маса з яких — старовинні замки:

1. Замок Бран. Розташований в однойменному місті, він, на перший погляд, лякає своєю грізністю. Оповитий серпанком таємниць, секретів та чаклунства, він відомий як «Замок графа Дракули».

2. Замок Діви. Знаходиться у Трансільванії та має дуже багато загадкового, навіть у питаннях свого походження. У минулі часи, він був стратегічно важливим об'єктом, хоча зараз він трохи втратив своє величність, проте є дуже цікавим для туристів.

3. Замок Корвінів. Заснований у Хунеадора, він є прекрасним зразком готики у межах Трансільванії. Має значну історію, а символом його виступає Ворон, який зображений на багатьох стінах замку.

4. Замок Пелеш. Еклектика справляє незабутнє враження не тільки на гостей Синая, а й на жителів. Тут зустрічаються різні стилі, серед яких: бароко, ренесанс та навіть рококо. Його назва походить від річки, а паркові асамблеї заслуговують хоча б нетривалої, але розміреної прогулянки ним.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Що подивитися у румунській столиці — Бухаресті?

Крім того, що вся країна насичена величними замками, і столиця Румунії знайде чим здивувати навіть найвибагливіших відвідувачів. Надивившись величних фортець, розкиданих по всій країні, у Бухаресті краще відвідати такі місця:

1. Румунський Атенеум. Цей концертний зал є справжнім витвором мистецтва та по справедливості носить знання символу духовних традицій народу.

2. Бухарестський ботанічний сад. Він має насичену історію, яка дивує тим фактом, що з часу свого створення, сад міняв місце локації. На сьогодні, його можна знайти на пагорбі Котрочень, він приваблює своєю особливою атмосферою, а також сприяє єднанню з природою всіх відвідувачів.

3. Музей історії єврейського народу та музей історії Румунії. Ці два музеї допоможуть зрозуміти та скласти власну думку про те, чому ця нація виросла саме такою, якою ми можемо побачити її у наш час.

4. Сад Чишміджиу. Його часто називають райським куточком Бухареста, та це саме те місце, яке краще один раз побачити, ніж почути або прочитати про нього сотні разів.

Отже, Румунія — дивовижна країна, яка має безліч замків, архітектурних будівель, створених з використанням стилів різних епох. Також, прогулюючись вуличками різних румунських міст, можна зустріти пам'ятники видатним діячам, музеї, бібліотеки та інші культурні та історичні пам'ятки. Водночас, фахівці UP-STUDY рекомендують українцям, які навчаються у Польщі, вибирати тур з місцем виїзду з України, тоді вони обійдуться дуже дешево.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →