InterRail pass — що це та чим може допомогти польським студентам?

5/5 (2 Голосів)
InterRail pass — що це та чим може допомогти польським студентам? 5 0 5 2

Даний квиток — це найпростіший спосіб подорожувати у дивовижні місця Європи поїздом. Також є можливість вибирати глобальний пропуск Global Pass для поїздок до 30 європейських країн. Якщо ж є бажання відвідати лише одну державу, потрібно дивитися пропуск на одну країну, тоді Ви точно не переплатите. Цією пропозицією можуть скористатися всі жителі європейських країн, а також іноземці, які проживають на території Європи тривалий час, від 6 місяців. Таким чином, це безпосередньо стосується студентів польських установ вищої освіти, які є нерезидентами країни, наприклад, українців у ВНЗ РП, які прагнуть подорожувати за дешево. Стаття зацікавить всіх любителів поїздок Європою, оскільки ми детально розповімо про принцип дії цього своєрідного проїзного.

Як використовувати Interrail Pass?

З цим своєрідним квитком можна оглянути всю Європу переміщаючись залізницею. Фахівці UP-STUDY прагнучи роз'яснити опції Interrail Pass, звертають увагу на те, що він працює для того, щоб клієнти могли відправитися у дивну пригоду! Він доставляється прямо до порогу рекомендованим листом. Клієнт отримує пакет, що містить керівництво з інформацією про те, як використовувати проїзний, карту залізниці та, звичайно, сам Interrail Pass!

Як тільки він передається адресату, потрібно перевірити деталі, щоб переконатися, що вони вірні. Якщо у надрукованих деталях є будь-які помилки, Interrail Pass не буде дійсний для подорожей. У цьому випадку потрібно відправити його назад.

Interrail Pass дозволяє подорожувати національною залізницею 30 країн-учасниць, а також деякими поромними лініями. Повний список маршрутів можна знайти у путівнику Interrail Pass та на сайті.

Можна використовувати свій Interrail Global Pass, щоб зробити 1 вхідну та 1 вихідну подорож у межах своєї країни. За межами країни, де проживає власник такого квитка, можна зробити стільки подорожей, скільки є бажання.

Варто пам'ятати, що відправитися у першу подорож на поїзді можна у будь-який час після опівночі у перший день дії пропуску. Необхідно завершити свою останню подорож на поїзді до півночі в останній день дії пропуску.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Як відбувається виїзд та в'їзд по InterRail pass

Для початку, потрібно на сайті ввести вихідні та вхідні дати. Interrail Pass поставляється з щоденником подорожі, що включає поля дати для вихідної та вхідної поїздки. Якщо у Вас є Interrail Global Pass та Ви хочете подорожувати країною проживання, необхідно ввести ці дати. Це дасть право використовувати Interrail Global Pass у країні проживання у ці 2 дні.

Як і у всіх поїздках Interrail, які відбуваються, у щоденник відряджень необхідно вводити дані про майбутні поїздки за кордон та у зворотний бік. Якщо у Вас є гнучкий квиток, потрібно ввести ті ж дати у свій календар подорожей. День подорожі триває 24 години з опівночі до опівночі. У день подорожі є доступ до залізничної мережі, де діє Interrail Pass.

Як отримати додаткові переваги від Interrail Pass?

Отримання додаткових пільг можливо, серед них безкоштовні або пільгові поїздки на європейських автобусах та поромах. Безкоштовні пільги? Ці пільги вимагають використання дня поїздки, тому обов'язково вкажіть дату у календарі поїздки. Пільгові знижки: цією перевагою можна скористатися у будь-який час, навіть якщо були витрачені всі дні своїх подорожей. Просто переконайтеся, що поїздка відбувається під час дії пропуску.

Підсумовуючи, варто підкреслити, що з Interrail Pass можна об'їхати більшу частину Європи залізницею, причому з комфортом та на вигідних умовах. Для іноземців, що навчаються у Польщі, які не є уродженцями країн Європи — це справжнє відкриття. Якщо у Вас є бажання та можливість помандрувати, тоді вперед до незвіданих європейських країн зі своїм, підібраним з урахуванням особистих потреб, Interrail Pass.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 31.12.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →