Граничні значення у польських університетах

5/5 (2 Голоса)
Граничні значення у польських університетах 5 0 5 2

Набір до установи вищої освіти — ще один стресовий момент у житті молодих людей. Особливо якщо кандидат на навчання націлився на отримання кваліфікації за кордоном, адже у такому випадку доведеться не тільки більш ретельно готуватися до процесу вступу, а й адаптуватися до іншої культури, традицій, мови, побутових особливостей. Беручи до уваги те, що багато українців зараз прагнуть отримати європейський диплом, який відкриває можливості реалізувати свій потенціал практично у будь-якій індустріально розвинутій державі, причому бажають зробити це з мінімальними витратами, доречно поговорити про особливості зарахування до ВНЗ Польщі. Навіть визначившись з університетом, не завжди вдається домогтися зарахування на вподобаний напрямок, тому що це може зажадати високих академічних результатів, або є жорсткий ліміт місць у групі. У подібній ситуації варто знати, які точкові пороги в обраному, та інших потенційних для навчання ВНЗ.

Точки порогів для навчання у ВНЗ Республіки Польща

Ці порогові значення являють собою мінімальну кількість набраних балів, яку студент повинен отримати, щоб його могла взяти до уваги влада конкретного університету під час набору. Найбільш важливу роль грають відсотки, отримані на випускних іспитах у середній школі — бали розраховуються на їх основі. Для переможців загальнонаціональних змагань є шанс уникнути порогів та відразу потрапити до обраної області навчання. У деяких університетах також застосовуються додаткові етапи набору, які полягають у підході до іспиту — найчастіше це зустрічається у спортивних та мистецьких вищих школах. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY звертають увагу на те, що це більшою мірою стосується державних університетів Польщі, оскільки до приватних ВНЗ можна потрапити без урахування результатів ЗНО та додаткових іспитів. Тим абітурієнтам, які хоч раз у житті чули суб'єктивну думку щодо того, що

вступ без іспитів не принесе бажаних результатів, варто поспілкуватися з досвідченими студентами непублічних установ, або прочитати їх відгуки, щоб переконатися в абсурдності такої точки зору. Приватні польські структури освіти не тільки мають нижчу плату за навчальний рік, та знаходять підхід до кожного учня, але й допомагають швидко вийти на міжнародний ринок праці конкурентоспроможним кадром. Хоча тут треба зробити ремарку, один факт вступу нічого не принесе, тільки старанне навчання, правильно розставлені пріоритети та належне докладання зусиль допоможуть отримати очікуваний максимум.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Лімітні значення, котрі існують в університетах РП

У деяких польських університетах можна перевірити пороги для конкретних напрямків. Однак більшість ВНЗ відмовилися від надання цих даних, оскільки щорічно змінюються різні межі. Це пов'язано зі статистичними результатами, а також з демографічною ситуацією.

Іноді може виявитися, що вподобана область дослідження має занадто високі пороги, щоб претендувати на неї. Однак не варто відразу відмовлятися від обраної спеціалізації, тому що невдача при першому розгляді кандидатів не означає, що абітурієнт не потрапить у другій або третій хвилі. Варто спробувати, але також можна підстрахуватися, подавши запит на інші подібні напрямки.

Отже, варто зауважити, що коли університет не встановлює порогів на своєму веб-сайті, Вам потрібно шукати інші методи отримання інформації. Варто спробувати зв'язатися зі студентським офісом та поставити питання про порогові значення безпосередньо співробітникам. До речі, якщо Ви вступаєте з центром UP-STUDY до будь-якого з обраних ВНЗ-партнерів, можете бути впевнені у позитивному результаті, справедливій ​​річній платі та підтримці під час навчального періоду.

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →