Доступні та перспективні ВНЗ Польщі зі спеціальністю «Туризм»

5/5 (1 Голос)
Доступні та перспективні ВНЗ Польщі зі спеціальністю «Туризм» 5 0 5 1

Звичайно, на сьогодні, найбільший попит мають ІТ-спеціальності, але це не означає, що тільки цей напрям здатен принести високий та стабільний дохід, або є єдиною сферою, в якій можна повністю розкрити свій потенціал. Як відомо, добре попрацювавши, люди прагнуть до якісного відпочинку та тут на допомогу повинні приходити фахівці з туризму. Вже багато років поспіль, українські абітурієнти віддають перевагу університетам Республіки Польща для отримання бажаної кваліфікації у найрізноманітніших напрямках, та сфера туризму тому не виключення. У даній статті ми висвітлимо особливості цієї спеціальності, а також розповімо в якому польському навчальному закладі її краще опанувати.

Перспективи отримання спеціальності в напрямку «Туризм»

У більшості польських установ вищої освіти, ця спеціальність знаходиться на однойменному факультеті, що дозволяє вибрати більш широкий спектр програм та вузьку спеціалізацію. Наприклад, на факультеті туризму можна вибрати одну з наступних програм, які мають свій перелік дисциплін та конкретну орієнтацію:
1. Організація та підтримка туризму. Проходження цього курсу має на меті підготовку фахівця до просування туристичних послуг з допомогою рекламних кампаній та стратегій, організації туристичних поїздок для клієнтів. Він шукає або самостійно сприяє підтримці розвитку туризму: морського та прибережного, історичних та цікавих місць, а також, покажчиків для туристів.

2. Готельна та ресторанна справа. Цей напрямок туристичного факультету готує експертів, які знають теоретичні ази та мають практичні навички в області гостинності, в дійсності, вони повинні вміти розробляти бізнес-плани та програми для розширення сфери діяльності.
3. Бізнес туризм. Фахівці, які обрали даний напрямок, після здобуття вищої освіти — це професіонали, що організовують корпоративні поїздки або заходи, представникам компаній або організацій для робочих цілей. Також, вони допомагають організовувати зустрічі або брати участі у конференціях та виставках, всередині своєї країни або на міжнародному рівні.
Загалом, вибираючи конкретну орієнтацію туристичної сфери, студенти можуть розуміти вже під час навчання, з чим саме буде пов'язана їх повсякденна діяльність.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Доступні польські університети з напрямком «Туризм»

Експерти центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що конкуренція починається не після отримання диплома, а вже при виборі ВНЗ, адже не маючи практичного досвіду, роботодавець буде дивитися на те, в якому університеті проводилося навчання. В основному, поєднують високий рівень викладання та справедливу плату — приватні польські ВНЗ. В цьому випадку розглянемо ті, які надають можливість вчитися у напрямку туризму:
1. Вроцлавський університет бізнесу пропонує три популярних спеціальності на факультеті туризму з оплатою у 1100 євро за рік навчання.
2. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві. Навчання на бакалавраті з польськомовною програмою викладання обійдеться у 1300 євро за рік, водночас на англомовному курсі плата складе 2500 євро.

3. Академія суспільних наук у Варшаві здатна запропонувати навчання з річною вартістю у 1119 євро.
Крім зазначених ВНЗ, фахівці UP-STUDY можуть запропонувати й інші варіанти з хорошими перспективами та доступною платою, тому звертайтеся до наших представництв, щоб отримати максимум інформації та користі.
Отже, туристичні напрямки, як і десятки років тому, мають великий попит, рейтинг спеціальності складає не менш ніж 65%. Випускники з польським дипломом можуть працевлаштуватися як в локальні компанії, так і працювати за кордоном. Також отриманих знань та досвіду буде достатньо, щоб відкрити власну справу у туристичному бізнесі.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →