Чи можуть депортувати студента-нерезидента Польщі під час навчання у вищому навчальному закладі?

0/5 (0 Голоса)
Чи можуть депортувати студента-нерезидента Польщі під час навчання у вищому навчальному закладі? 0 0 5 0

Навчаючись за кордоном, студенти зобов'язані не тільки дотримуватися правил обраної структури вищої освіти, а й тієї держави, на території якого було прийнято рішення отримувати кваліфікацію. На сьогодні, дуже великий відсоток українських абітурієнтів обирають для придбання якісного європейського диплома освітні структури Республіки Польща. Оскільки не всі кандидати та студенти знають законодавчі норми, щодо проживання та діяльності іноземців на польській території, варто приділити увагу найбільш важливим аспектам. По-перше, необхідно стежити за тим, щоб документи, що дозволяють перебувати у Польщі (візаКарти Побиту) були чинними. Також, обов'язково мати поліс медичного страхування, який би зміг покрити витрати на суму у 30 тисяч євро та діяв на всій території Європи, але це ще не все. За деякі порушення студента іноземця можуть депортувати на тривалий термін, тому у даній статті ми висвітлимо обставини, які можуть призвести до такого результату, щоб українці, які навчаються у польських ВНЗ, були інформовані та мали можливість не допустити подібного результату.

Причини депортації українських громадян з Польщі

Обставини депортації, які ми вкажемо нижче, поширюються на всіх іноземців, які прибули на польську територію, попри термін перебування та мету візиту. Отже, примусити покинути Польщу можуть наступних нерезидентів країни:
— тих, які знаходяться на території РП на нерегульованих або незаконних підставах;
— осіб, які влаштувалися на роботу або ведуть бізнес, що суперечить законам країни. У цьому випадку, проектуючи обставини на студентів польських університетів, учня можуть депортувати, якщо він влаштувався на незаконний підробіток або здійснює протиправну особисту діяльність (наприклад, торгівля незаконними речовинами, зброєю, лікарськими препаратами та інше);

— осіб, які не мають потрібну кількість матеріальних засобів до існування, а також надають неправдиву інформацію з приводу джерел доходу;
— осіб, дані яких внесено до списків небажаних відвідувачів Польщі або країн Шенгенської зони. Наприклад, якщо студент під час вікенду в Європі жорстко порушив закон країни, в якій проводився відпочинок, може виникнути питання про депортацію його з РП;
— громадян, подальше перебування яких може загрожувати жителям міста, країни або зовсім цілісності держави, або негативно впливати на інтереси країни;
— негромадян РП, які несвоєчасно залишили Польщу або не поновили документи, що дозволяють знаходитись та вести діяльність на території держави.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Наслідки депортації для студентів польських університетів

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують звернути увагу на те, що, переступивши межу закону країни, на території якої проходить навчання, у даному випадку Польщі, студенти позбавляються не лише матеріальних засобів, внесених за навчання, але й можливості відновити освіту. Звичайно, все залежить від конкретної ситуації, терміну примусового виїзду з країни та інших обставин, але, розраховувати на отримання якісного європейського диплома після неприємних обставин такого роду не варто, особливо якщо порушення закону було дуже важким. Більшість студентів дуже уважно ставляться до того, щоб всі документи були у порядку. Проте порушити умови, які приведуть до примусового виїзду з РП, можна навіть погодившись на нелегальний підробіток. Тому потрібно бути дуже пильними та дотримуватися всіх умов перебування на цій території Європи.

Отже, незнання закону не знімає відповідальності за порушення, а наслідки можуть бути дуже тяжкими. Студентам варто не тільки тримати всі необхідні документи у порядку, але й перед початком будь-якої діяльності дізнатися всі умови та деталі, щоб не допустити порушення правопорядку. Експерти UP-STUDY рекомендують врахувати всі вищевикладені умови, а також стежити за новими змінами та доповненнями, що стосуються іноземців, тоді навчання та проживання у РП буде комфортним, перспективним та безхмарним.

29 07 2019 09:04:00

АКЦІЯ! Безкоштовно вступай в університет Польщі по Програмі UP-STUDY на осінь 2020

Компанія UP-STUDY підготувала унікальну можливість подати документи на вступ до Польщі на 2020 навчальний рік без оплати вартості послуг 499 євро. Акційний набір на безкоштовні місця триває лише 31 день (з 1.08.19 по 31.08.19)

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →