Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування?

5/5 (4 Голосів)
Чи багато українців у польських ВНЗ планують повертатися на Батьківщину для працевлаштування? 5 0 5 4

На сьогодні, в Україні справи з працевлаштуванням йдуть дуже складно. Навіть якщо є потрібні вакансії, заробітна плата настільки не відповідає вимогам потенційних працівників, що вони продовжують підшукувати варіанти в інших державах. Бачачи все це, та, тим самим, уявляючи свої майбутні перспективи, українські абітурієнти обирають придбання кваліфікації за кордоном. Оскільки найкращим варіантом для наших співвітчизників є отримання професії в університетах Республіки Польща, адже там високий рівень якості поєднується зі справедливою платою, вони віддають перевагу одному з польських ВНЗ. Але, що відбувається після отримання диплому? Чи багато хто з дипломованих українців повертаються в Україну для пошуку роботи у рідних пенатах? Про це ми більш ґрунтовно поговоримо у даній статті.

Чому українців так приваблюють польські освітні структури?

Дуже багато факторів, які залучають українських та інших іноземних абітурієнтів до закладів вищої освіти Польщі. Серед них, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути увагу на наступні:

  • справедлива плата за навчальний рік гармонійно поєднується з високим рівнем викладання;

  • обопільні договори з іноземними університетами, а також участь багатьох польських ВНЗ у проектах мобільності студентів — дозволяють учням установ РП вчитися протягом значного часу (місяць, семестр, рік) за кордоном, перейнявши новий досвід та випробувавши інші методики отримання інформації;

  • неупереджене ставлення викладачів до студентів, а також індивідуальний підхід сприяють більш стрімкому розкриттю у кожного учня професійних якостей;

  • інтернаціоналізація більшості установ сприяє розвитку особистості, а також веде до того, що керівництво багатьох університетів стрімко розширюють пропозицію як польськомовних, так і англомовних програм;

  • близьке розташування до України, а також раціональні автобусні маршрути дозволяють не витрачає багато часу та коштів на поїздки додому;

  • відповідність польської освіти стандартам, а спеціальностей — тенденціям глобального ринку праці, дозволяють дипломованим фахівцям вийти на міжнародну арену конкурентоспроможними кадрами.

Конкурс стипендіальних грантів від UP-STUDY

Часто українці з польським дипломом повертаються на Батьківщину для працевлаштування?

Тут варто зауважити, що люди, які відправляються в іншу країну, у тому числі і до Польщі, для придбання кваліфікації, цілеспрямовано йдуть до того, щоб влаштуватися на легальних підставах за кордоном. Повертаються студенти лише у кількох випадках: їх очікує побудований раніше батьками бізнес, та вони здобували освіту за кордоном для того, щоб у майбутньому розширювати його та виходити на міжнародний ринок; будь-які інші життєві обставини, які вимагають повного повернення в Україну. В основному, після придбання якісного європейського диплома, наші співвітчизники працевлаштовуються у великі місцеві компанії, або переїжджають до сусідніх Польщі держав, наприклад, до Німеччини, Франції, Бельгії та так далі.

На закінчення, хотілося б особливо підкреслити, що рішення здобувати вищу освіту за кордоном, вже, найчастіше, за замовчуванням має на увазі облаштування на території європейської держави. Дипломовані фахівці повертаються тільки з об'єктивних причин. Як би не було це прикро, але навчання в Польщі — це, для молодих українців, шанс на легальну та безпроблемну міграцію до Європи.

Завантажте ексклюзивний Гід-інформатор абітурієнта Польщі і дізнайтеся більше

11 11 2019 19:57:00

Лише 29.11 у Black Friday знижка 90% на пакет "Все включено"

29 листопада у Black Friday отримайте свій Чорний купон на знижку 90% на пакет послуг "Все включено". Отримати купон можна лише за умови попереднього онлайн бронювання.

Детальніше →

01 10 2019 09:37:00

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 − 2990 грн" − Дешевше ніж вступати самостійно!

Акція "Швидкий вступ на осінь 2020 - 2990 грн" діє до 30.11.19. За сплачені гроші Ви отримуєте: участь у розіграші 35 стипендій, переклади документів та офіційний документ від польського університету про зарахування.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →