Архітектурна освіта за кордоном. Перспективи після закінчення навчання

5/5 (1 Голос)
Архітектурна освіта за кордоном. Перспективи після закінчення навчання 5 0 5 1

Архітектура структурує простір, в якому живе людина, починаючи від квартири і закінчуючи міськими масштабами. Професія архітектора творча і вважається відносно вільною, так як краса несе гармонію і диктує свої закони. 

Архітектурна освіта за кордоном. Як вступити?

Професія архітектора здавна одна з найбільш шанованих і відповідальних, вимагає високої компетенції сучасного фахівця. Архітектор займається як інтер'єром, так і проектує великі житлові або суспільні об'єкти, вирішує глобальні містобудівні завдання. Архітектурна освіта за кордоном — це запорука успішної міжнародної кар'єри. Зарубіжні університети пропонують дипломні програми, програми бакалаврату, магістратури, докторантури. Це завжди гарантія якості і велика низка можливостей. Вибираючи програму UP-STUDY ви отримаєте професійну допомогу у виборі міста навчання, університету та факультету з перспективою на майбутнє. Безвіз не звільняє від отримання  національної візи студента, потрібної для навчання в Європі. Компанія UP-STUDY підготує пакет документів не тільки для відкриття національної візи, але й для вступу до ВНЗ. Ви будете зараховані без іспиту та незалежно від результатів ЗНО.

Вузи Польщі. Вартість навчання

— (ВАРШАВА) Академія Соціальних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Warszawie) —  еталон польської освіти. Вартість навчання за спеціальністю архітектура (4 роки 8 міс. бакалавр, мова навчання польська) — €1480 на рік. SAN працює в тісному контакті з американським університетом, університетами Європи, Північної Америки, Південної Америки, і Азії. Реалізує стипендіальні програми ЄС: ТОО / Erasmus.
— (ЛОДЗЬ) Академія Соціальних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Łodzi). Вартість навчання за фахом архітектура (3 роки, бакалавр, мова навчання польська) €1 486 на рік. У 2016 році між Академією Соціальних Наук в Лодзі і Центром польської освіти UP-STUDY був підписаний міжнародний договір про співпрацю в освітніх відносинах, який дав можливість вступати українцям до Академії на спрощених умовах. Відтепер, всі абітурієнти-учасники Програми UP-STUDY можуть розраховувати на гарантоване зарахування до SAN Лодзь за умови, якщо середній шкільний бал не нижче 7,5 з 12.

Перспективи після закінчення навчання

Обираючи навчання в Польщі, Ви отримуєте можливість виїзду на практику за кордон, роботи в польських офісах або закордонних фірмах, участі в багатьох престижних міжнародних і національних програмах, а саме: Socrates, Framework Programmes, CEEPUS, TEMPUS, MIRRA, DAAD, Polish-British Joint Programme. Велику допомогу студентам і випускникам у пошуках роботи надає бюро кар'єри при ВНЗ. Частим явищем для університету є ярмарок вакансій, що збирає роботодавців, які приходять сюди в пошуках конкретного фахівця. Освіта за кордоном — без сумніву найкраща інвестиція в майбутнє!

 

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →