АКЦІЯ "Вступ на осінь 2020 лише 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови". Діє до 31.07.19

4,5/5 (33 Голоса)
АКЦІЯ "Вступ на осінь 2020 лише 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови". Діє до 31.07.19 4.5 0 5 33

Вступай до університету Польщі по акції "Вступ на осінь 2020 + Безкоштовний* курс польської мови" та отримай послуги із зарахування "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" за 5000 грн ( 499 євро ). Знижка становить більше 10000 грн. Пропозиція діє до 31.07.19 при подачі документів у обрані ВНЗ.

Вступ до Польщі в 2019 році!

Детальніше про акцію

До 31.07.19 подайте документи на вступ на осінь 2020 у одному із 25+ UP-представництв в Україні та отримайте вступний пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО" за 5000 грн ( 499 євро ) та підготовчий курс польської мови 50 або 100 годин безкоштовно (або зі знижкою 50%*). Початок курсу: жовтень 2019 року.

Під час запису на подачу документів Вам потрібно попередити представників офісу UP-STUDY, що Ви бажаєте вступати за акцією "Вступ на осінь 2020 лише 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови". Зверніть увагу, що неповнолітні абітурієнти (до 18-ти років) вступають за присутності одного або обох батьків. Після подачі документів та підписання договору учасник отримує рахунок на оплату послуг компанії UP-STUDY (Пакету "Все включено") за акційною ціною 5000 грн. Оплата здійснюється у гривнях у будь-якому банку України.

Вимоги до вступу за акцією "Вступ на осінь 2020 лише 5000 грн + Безкоштовний* курс польської мови"

— Подати вступні документи до 31.07.19
— Вступати на 2020/21 навчальний рік
— Мати вік від 15 до 24 років
— Вступати у один із ВНЗ-партнерів акційної послуги: VISTULA (Варшава)WSH (Вроцлав)SAN (Варшава,Лодзь)WSM (Варшава)OSW (Ольштин), WSB (Вроцлав)WSZ (Вроцлав)WSB (Познань)ZPSB (Щецин)
— Подати документи на вступ у представництві UP-STUDY (25+ міст)
— На момент подачі документів навчатися у навчальному закладі
— Підписати договір учасника у день подачі документів
— Оплатити вартість акційної послуги 5000 грн із зарахування UP-STUDY протягом 2-ох днів від моменту підписання договору

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ПО АКЦІЇ:

Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
— 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не закрите волоссям)
— Оригінал українського паспорту абітурієнта (якщо виповнилося 16 років)
— Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
— Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта
— Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
— Оригінал табеля за 9 або 10-ий клас (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти (колишня назва Атестат) додається після закінчення школи)

Зареєструватися по акції
Спеціальна пропозиція діє до 31.07.19

Вступ до Польщі в 2019 році!

Університети-партнери доступні для вступу за акційною ціною:

VISTULA — один із перших міжнародних недержавних ВНЗ Польщі. Входить у ТОП кращих університетів-партнерів програми «UP-STUDY Навчання в Польщі». Найкраще викладання англійською мовою у Варшаві. Найбільш інтернаціональний ВНЗ - навчаються студенти із 50+ країн світу.

+ ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Варшаві при університеті VISTULA (уточнюйте наявність акційних місць при подачі документів)

Університет Бізнесу у Вроцлаві (Вища Школа Хендлова, надалі "WSH") є єдиним профільним ВУЗом по напрямкам Туристика та Бізнес. Станом на 2017 рік, відсоток українців становив менше 15%, що є беззаперечним плюсом з огляду на перспективи майбутнього працевлаштування.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Вроцлаві при університеті WSH (уточнюйте наявність акційних місць при подачі документів)

Академія Суспільних Наук (SAN) — навчальний заклад що займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу приватних вищих навчальних закладів. Університет вважаєтсья еталоном польської освіти. Відсоток українців у SAN — менше 20%, що позитивно впливає на майбутнє працевлаштування.

Університет Менеджменту у Варшаві (WSM) входить у п'ятірку кращих університетів Польщі за рейтингом UP-STUDY. З 1995 року WSM є одним з провідних бізнес-ВНЗ Східної Європи. Високий рівень викладання, доступна вартість навчання та міжнародні практики зробили університет WSM популярним серед польських студентів.

Ольштинський Університет (OSW) входить у Групу університетів VISTULA. OSW — це сучасне закрите академічне середовище західноєвропейського типу. Університет має власний гуртожиток на території, що дозволяє студентам отримувати якісні знання без сторонніх відволікаючих факторів. OSW входить у ТОП кращих університетів регіону.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО один або два місяці курсу польської мови у серпні-вересні у Ольштині при університеті OSW (уточнюйте наявність акційних місць при подачі документів)

Якщо Ви прагматичні, цінуєте свій час і гроші, маєте здоровий глузд та бажання заробляти — бізнес-школа є правильним вибором для Вас. Освіта в WSB працює в унікальній атмосфері, яка мотивує і надихає. Університет групи WSB входить у трійку кращих недержавних ВУЗів Польщі. В цьому році він вперше набирає українців.

Університет Менеджменту (WSZ) є кращим профільним бізнес-ВУЗом по менеджменту у західній Польщі. Університет займає почесне 4-те місце у рейтингу UP-STUDY по перспективі працевлаштування після закінчення навчання. Доступна вартість освіти робить його лідером по менеджменту та інформатиці серед ВУЗів Програми.

Університет Банківської Справи в Познані (WSB) заснований більше 20 років тому і користується великою популярністю серед поляків. Програма UP-STUDY ексклюзивно представляє даний ВУЗ в Україні. Навчання проходять у 4-ох корпусах університету, що розташовані у центральні частині Познані.

Академія Суспільних Наук (SAN) у Лодзі займає другу сходинку у загальнопольському рейтингу університетів недержавної форми власності. ВНЗ вважається еталоном освіти для польських студентів. Відсоток українців у SAN — менше 10%, що гарантує успішне працевлаштування по закінченню навчання.

Західнопоморський Університет Бізнесу (ZPSB) має більше ніж 20-ти річний досвід у підготовці професійних кадрів для бізнес-корпорацій. Лише зараз ВНЗ відкрив свої двері для українців. Студенти ZPSB можуть бути впевненені, що отримають якісні знання і практичні навички затребувані на ринку праці Польщі та Європи.

ЧОМУ ВАРТО СКОРИСТАТИСЯ АКЦІЙНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ ВІД UP-STUDY

Найближча європейська країна

ПРОСТИЙ І ШВИДКИЙ
ВСТУП

Налагоджена співпраця із польськими ВНЗ гарантує простоту вступу

Найближча європейська країна

100% ГАРАНТІЯ
ВСТУПУ

За акцією Ви гарантовано вступаєте в обраний польський університет без іспитів та ЗНО

Найближча європейська країна

ДЕШЕВШЕ САМОСТІЙНОГО ВСТУПУ

Налагоджені експертами процеси дозволяють не переплачувати, на відміну від самостійного вступу

Найближча європейська країна

НІЯКИХ ПРИХОВАНИХ
ПЛАТЕЖІВ

Повна відсутність додаткових і прихованих витрат при вступі

Карта представництв

ОТРИМАЙТЕ 3-РІЧНУ ПІДТРИМКУ У ПОЛЬЩІ БЕЗКОШТОВНО

Вступаючи до Польщі на 2020/21 навчальний рік за акційною ціною 5000 грн за Пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО", Ви гарантовано отримуєте підтримку "UP-SUPPORT" на території Польщі (міста: Варшава та Вроцлав). Ця програма включає трирічну підтримку під час навчання: інформаційну підтримку студентів та батьків, безкоштовний пошук житла, відкриття проїзного квитка, контроль порядку у помешканні, інформаційну допомогу у виготовленні "Карти тимчасового перебування".

"Програма UP-SUPPORT" — це комплексна програма підтримки іноземних студентів, яка діє у Польщі 24/7. Програма створена Центром польської освіти "UP-STUDY" на основі 12-ти річного досвіду роботи. "Програма UP-SUPPORT" — це допомога, яка надає впевненість, що у незнайомій країні Ви не самі, що поряд із Вами є досвідчені спеціалісти, які у будь-який час нададуть кваліфіковану підтримку як у простих, так і надзвичайно складних ситуаціях. Детальніше про UP-SUPPORT →

Зареєструватися по акції
Поспішіть подати документи до 31.07.19

* — Безкоштовний підготовчий курс у Києві надається тривалістю 100 годин. У регіонах — 50 годин. Деякі представництва UP-STUDY надають курс виключно зі знижкою 50%. Уточнюйте інформацію перед подачею документів. Початок курсу: жовтень 2019.

 

30 08 2019 14:15:00

XII Всеукраїнська презентація "Навчання в Польщі 2020-21" у Києві та 25+ містах України

6 жовтня 2019 у Києві та 25+ найбільших містах України проходитимуть міжнародні освітні Презентації "Навчання в Польщі 2020-21". Відвідувачі отримають купон на знижку 50% від повної вартості послуг та курс польської мови.

Детальніше →

29 07 2019 09:05:00

АКЦІЯ! Отримай курс польської мови 50-100 годин безкоштовно при вступі на осінь 2020

Центр польської освіти UP-STUDY, надає українським абітурієнтам шанс отримати спеціалізований курс польської мови безкоштовно.  Стандартна вартість 900 грн/місяць. Початок курсу: жовтень 2019.

Детальніше →

29 07 2019 09:13:00

ЗНИЖКА 50% на навчання у Польщі — UP-STUDY розігрує 35 стипендій. Діє до 31.03.20

Бажаєте навчатися у кращих університетах Польщі за 50% вартості? Тоді, спеціальна пропозиція від UP-STUDY саме для Вас: Виграйте 1 із 35 стипендіальних грантів у Варшаві, Вроцлаві та Ольштині. 

Детальніше →